Wnętrza

Unique – unikalne produkty z Polski

Na naszym rynku meblowym można znaleźć mnóstwo naprawdę ciekawych przedmiotów, które przyciągają wzrok i które wyjątkowo dobrze prezentują się we wnętrzach. W tej chwili w dużej mierze zwracamy wszyscy uwagę na to, żeby były to wszystko rzeczy wyjątkowe, unikalne, oryginalne – każdy bowiem pragnie się czymś wyróżnić, pokazać innym od możliwie najlepszej strony i ukazać siebie innym. Swego czasu robiliśmy to wszyscy poprzez ubiór – w tej chwili indywidualność przeniosła się również na wyposażenie wnętrz. Każdy pragnie zaakcentować samego siebie wystrojem wnętrz – żeby przybyli goście od razu mogli zauważyć kim jest osoba, która ich ugaszcza. W Polsce projektanci przemysłowi czy dekoratorzy wnętrz mają się nad wyraz dobrze – mamy się czym pochwalić poza granicami naszego kraju! Unique to firma, która produkuje krzesła plastikowe i biurowe – i to najwyższej jakości! Oczywiście, jest to marka meblowa, która posiada w swoim asortymencie o wiele szerszy wybór produktów – również stoliki kawowe, czy też biurka jakie znajdą swoje miejsce w gabinetach i w biurach. Jeśli szukasz właśnie takiego towaru, sprawdź w ofercie Unique!

           ideal design fotel biurowy ovo unique fotel biurowy ovo designerski ideal design unique meble

Informacje o marce

Marka Unique istnieje na polskim rynku już od jakiegoś czasu. Meble, jakie produkuje, świetnie pasują do wnętrz zaaranżowanych w różnych stylach. Ponieważ jednak są to produkty przede wszystkim nowoczesne i oryginalne, będą najlepiej się prezentować we wnętrzach nowoczesnych. Rzecz jasna także przestrzenie bardziej klasyczne gdy zostaną wzbogacone o elementy bardziej wyraziste nabierają wyjątkowego charakteru – a można to uzyskać przy pomocy ciekawej formy mebla, albo jego koloru. Marka Unique produkuje przede wszystkim meble biurowe, cechujące się wyjątkową trwałością, a także ponadczasowością. Są nieco surowe z wyglądu, ale za to bardzo eleganckie – i dzięki tej pozornej prostocie można je dopasować do wielu innych elementów meblowych czy dekoracyjnych, które na przykład nie pochodzą od Unique.

   fotel biurowy nez designerski unique ideal design fotel nez biurowy designerski unique ideal design

Produkty marki Unique

Na stronie sklepu idealdesign.pl można zapoznać się z dostępnymi w sprzedaży produktami meblowymi marki Unique. Wszystkie są warte zainteresowania, ale my mieliśmy możliwość testować kilka, więc wiemy najlepiej które jak się prezentują w rzeczywistości i jakie są wygodne. Wybraliśmy dla czytelników kilka naszych zdaniem najlepszych – mających „to coś”, co wyróżnia je z tłumu innych i co sprawia, że gdy się je widzi od razu zwraca się na nie uwagę. Warto podkreślić przy tym, że wszystkie przedstawione produkty są bardzo wygodne – a zatem łączą doskonały wygląd z funkcjonalnością.

stolek barowy club stolik unique ideal design

Polecane produkty Unique

1. Stołek barowy CLUB i stolik barowy ROUND – połączenie, które oczywiście nadaje się nie tylko do baru. Takie produkty świetnie będą się prezentować w jadalni, albo też w kąciku kawowym w biurze. Ich wyrazista barwa rozjaśnia wnętrze – choć oczywiście można się zdecydować nie tylko na kolor czerwony, ale też na przykład czarny, biały, srebrny czy beżowy.

2. Fotel biurowy NEZ – bardzo ważne jest, żeby produkty których używają w firmie pracownicy były możliwie jak najbardziej ergonomiczne. Muszą być wygodne, dostosowywać się do potrzeb danego człowieka i umożliwiać mu zdrowe spędzenie kilku godzin w pozycji siedzącej. Dlatego model z podłokietnikami, zagłówkiem, podnośnikiem gazowym, regulowanymi elementami – jest najlepszym wyborem. Do tego można go zamówić w różnych kolorach – dzięki czemu będzie pasował do każdego wnętrza.

3. Fotel biurowy OVO – meble do wyposażenia biur muszą być wygodne, reprezentacyjne oraz solidne. Prezentowany fotel biurowy jest właśnie taki – spełnia wszystkie postawione przed nim kryteria. To designerski fotel biurowy o owalnej konstrukcji, zapewniający użytkownikowi komfort nawet przez długie godziny. Szeroki zakres regulacji jeszcze zwiększa wygodę jego użytkowania – a ponieważ wiele osób posiada obecnie siedzącą pracę, nie należy oszczędzać na swoim zdrowiu. Później mogłoby to nieść ze sobą przykre konsekwencje – na przykład bóle kręgosłupa.

 fotel biurowy spinelly designerski unique ideal design fotel biurowy spinelly ideal design unique meble