Wnętrza

PROFIM – gustowne meble biurowe

Współcześnie istnieje wiele mebli, dodatków i akcesoriów, które przeznaczone są stricte do przestrzeni biurowych. Wszystko powstaje po to, żeby jeszcze bardziej ułatwić niełatwą pracę. W biurach bowiem jest zawsze wiele do zrobienia, mnóstwo dokumentów do przechowywania, umów czy faktur do przekazania dalej, naszykowania, a także wielu kontrahentów czy potencjalnych klientów do przyjęcia. Gustowne meble biurowe podnoszą rangę wnętrza, a zatem i prestiż całej firmy. Trudno się więc dziwić, że tak wiele osób dba o zapewnienie swoim pracownikom stosownego standardu pracy. Rzecz jasna, dyrektor czy szef jakiegoś działu także powinien mieć stosownie, modnie i nowocześnie wyposażony gabinet. Dzięki temu podnosi wiarygodność całej firmy! Jeśli chodzi o meble do wyposażenia biur, czy też liczne dodatki do nich, w tej chwilo możemy liczyć na ich prawdziwe zatrzęsienie na rynku. Nie chodzi jednak bynajmniej o to, żeby wybrać cokolwiek, lecz o to, żeby wybrać coś właściwego. PROFIM to marka, której nikt nie powstydzi się w swoim biurze! Ten producent mebli biurowych wysokiej jakości stawia na solidne, nowoczesne rozwiązania, idealnie pasujące do współczesnego świata! W artykule opowiemy o nich nieco więcej!

fotel konferencyjny fan profim

Stoliki, fotele,sofy…

Najważniejsze elementy meblowe w biurach to oczywiście biurka, krzesła i regały do przechowywania ważnych dokumentów. Ponieważ jednak często istnieje potrzeba przyjęcia ważnych gości, w każdym biurze musi być jakaś poczekalnia, albo kącik kawowy, gdzie ktoś może usiąść, zaczekać, bądź też omówić ważne szczegóły jakiegoś kontraktu, współpracy, czy realizacji poszczególnych zleceń. Niewątpliwie warto jest ów kącik odpowiednio wyposażyć – wygodne siedzisko i stabilny, ładny stolik na pewno przysposobią odwiedzającego pozytywnie do firmy. Dlatego nie można pozostawić urządzenia takiego kącika przypadkowi – tylko zaopatrzyć się w stosowne elementy. PROFIM oferuje między innymi wygodny stolik SH40, stolik kawowy SH30, SH20, jak i inne. Na nas najlepsze wrażenie wywarł stolik kawowy SW40, który prezentuje się dosyć prosto, ale jest naprawdę funkcjonalny i ciepły w odbiorze wizualnym. Drewniane nóżki świetnie się będą komponować z resztą nowoczesnego wnętrza, a wygodny blat pozwala napić się kawy i omówić wszystko w spokoju.

Jeśli zaś chodzi o siedziska, sprawdzą się różnobarwne pufy, a jeśli komuś zależy na bardziej eleganckich rozwiązaniach, powinien zainteresować się dostępnymi fotelami – jak SORRISO 10R, SORRISO 10F, albo fotel FAN 10HW. Bardzo rozsądnym rozwiązaniem jest także inwestycja w wygodną sofę o wyjątkowym, nowoczesnym designie. Sofa FAN 20V jest bardzo komfortowa w użytkowaniu i na pewno będzie świetnie prezentować się we wszystkich przestrzeniach biurowych, w których taki kącik kawowy czy poczekalnia to nieodłączny element wyposażenia.

fotel-biurowy-profim-xenon-net-ideal-design

Krzesła dla pracowników

Jeśli ktoś przez wiele godzin musi siedzieć na krześle w jednej pozycji, pisząc coś, albo stukając w klawiaturę, wypełniając dokumenty, czy też wydzwaniając po współpracownikach w jakiejś sprawie, musi mieć wygodne krzesło. Inaczej mogą się szybko pojawić problemy z kręgosłupem, a wydajność pracownika spadnie, bo nie będzie on w stanie wytrzymać. Lepiej jest zainwestować w lepszej jakości krzesła, które zminimalizują ryzyko powstania takich odkształceń. W ofercie marki PROFIM można znaleźć wiele produktów, które wyróżniają się nie tylko estetyką wykonania, ale i komfortem użytkowania. Wśród naszych hitów jest na przykład krzesło biurowe MOTTO 11, krzesło biurowe XENON 11, albo na przykład model XENON NET 11. Dostępne są one oczywiście w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można je dopasować do każdego wnętrza. Warto też mieć na uwadze, że gwarancja na tego rodzaju produkty jest długa i że zamawiający ma naprawdę wiele możliwości wpływania na ostateczny wygląd zamówienia. Rodzaj kółek, podstawy, podłokietników, mechanizmów – to tylko niektóre cechy, jakie wybiera.

Kto zastanawia się, gdzie znaleźć tego rodzaju produkty do biura, niech sprawdzi na stronie www.idealdesign.pl. Z pewnością się nie zawiedzie. Odnajdzie tam szeroką ofertę produktów marki PROFIM, jak i wiele innych, interesujących towarów!