Wnętrza

RAGABA – kolorowy akcent w domu

Zdarza się, że nasze wnętrza – tak misternie szykowane i dopasowywane do siebie w każdym szczególe – stają się w efekcie bardzo monotonne. Nikt nie chce uzyskać takiego efektu, a jednak czasem rezultat naszych starań jest właśnie taki. Nie da się bowiem przyszykować ładnego mieszkania, wykorzystując tylko 2 lub 3 kolory. Być może ładnie wygląda to w zamyśle, ale w codziennym życiu taka monotonia może razić. Zwłaszcza we współczesnym świecie, gdzie jesteśmy otoczeni przez kolory i w związku z tym przyzwyczailiśmy się już do nich. Barwne reklamy, szyldy, mieniące się światła, ubrania, stoiska – wszystko to mocno na nas działa. Dlatego warto zainwestować w jakiś kolorowy akcent w domu, który przełamie monotonię wnętrza, nadając mu drugie, ciekawsze życie! W ten sposób można odświeżyć wizualnie starsze wnętrza, albo nadać interesujący charakter tym nowym, świeżym, które jednak nieco się zagubiły po drodze do doskonałości. Prezentujemy czytelnikom produkty marki RAGABA, które znakomicie spełnią rolę takiej barwnej plamy we wnętrzu – oczywiście, nie tylko miłej dla oka, ale także wyjątkowo funkcjonalnej. Co warto wybrać i gdzie można znaleźć produkty RAGABA?

stol-triventi-ragaba-ideal-design

RAGABA – marka pełna barw

Już sama nazwa wskazuje, że marka RAGABA zajmuje się tworzeniem produktów pełnych barw. Nazwa RAGABA wzięła się bowiem od RGB, związanego z kolorem. To meble polskie, odznaczające się jednak wyjątkową nowoczesnością i świetnym designem. Na tym polu możemy obecnie śmiało konkurować z innymi krajami. Zdecydowanie mamy się czym pochwalić! Początki tej marki sięgają wielu lat wstecz. Zaczynała ona od produkcji komponentów drewnianych dla dużych producentów mebli. Później jednak zaczęło się tworzenie nóg meblowych o wyjątkowym kształcie, drewnianych zabawek i innych elementów, a w końcu wyjątkowych mebli. Powstają one przy współpracy ze zdolnymi projektantami. Zespół jest zgrany, kreatywny, a efektem jego pracy są oryginalne meble i dodatki, które świetnie ożywiają przestrzeń w każdym domu, mieszkaniu czy biurze.

ideal-design-toaletka-lillo-ragaba

Stolik kawowy UFO i lampa UFO

Spośród licznych produktów marki RAGABA, jakie mamy do wyboru, stolik kawowy UFO i lampa UFO wzbudziły nasz największy zachwyt! Prezentują się rzeczywiście nowocześnie, pasują do siebie, więc można je zestawić w jednym pomieszczeniu – nawet niekoniecznie obok siebie, lecz też na przykład w przeciwległych kątach. Można także wykorzystać jeden mebel w jednym wnętrzu, a drugi w innym, albo postawić tylko na jeden produkt, dokupując go do swojego domu. Zachęcamy do samodzielnego sprawdzenia, wypróbowania – przy stoliku siedzi się rzeczywiście przyjemnie, wygodnie, a światło płynące z lampy i jej barwna obecność to przyjemny akcent wieczoru czy nocy. Jeśli chodzi o stolik kawowy, dostępny jest on w wersji niskiej, średniej lub wysokiej. Dzięki temu można dopasować zakup do swoich potrzeb. Niekoniecznie nawet trzeba ustawiać tylko jeden taki stolik we wnętrzu. Jeśli tylko jest taka potrzeba, można na przykład zestawić wyższą wersję z tą średnią, albo średnią z tą niską. Można też zakupić takie stoliki do kawiarni, czyniąc wnętrze absolutnie wyjątkowym.

Warto dodać, że stolik i lampa dostępne są w różnych kolorach. Plamy barwne, jakie uzyskamy we wnętrzach, nie są zatem z góry określone. Może to być jeden, mocniejszy akcent, a może to być wiele kolorów, połączonych tym samym designem produktów. Róż, brzoskwinia, żółty, granatowy – to tylko niektóre kolory, na jakie można się zdecydować. Wszystko to meble drewniane, z dodatkiem laminowanej płyty MDF.

regal-korro-ragaba-ideal-design

Konsola i regał – do domu i biura

Konsola LILLO z lusterkiem, dostępna w wersji małej, średniej i dużej, to kolejny produkt, który skradł nasze serca. Dostępny w wielu kolorach model, który świetnie się sprawdzi w sypialni, ożywiając ją wizualnie – coś wspaniałego! Z kolei jeśli chodzi o meble do wyposażenia biur, regał KORRO jest idealny. Zresztą, będzie też świetnie się prezentował w salonie, na przykład w kąciku czytelniczym. Jak widać, RAGABA dysponuje wieloma produktami, które podbiją każde serce i które ożywią wnętrze, dodając mu kolorów. Takie barwne akcenty można zakupić na stronie www.idealdesign.pl, gdzie znajduje się spory wybór towarów marki RAGABA!