Wnętrza

Krzesło A-4230 LOF od Paged Collection – recenzja

Testujemy przeróżne produkty meblarskie, żeby nasi czytelnicy mogli wiedzieć z pierwszej ręki co jest najlepsze i najbardziej warte zakupu! Wszyscy pragną, żeby wnętrza ich domu, mieszkania czy firmy były nie tylko wyjątkowo komfortowe, ale i urokliwe – żeby pokazywały kto w nich żyje i pracuje, a jednocześnie ów życia czy pracy nie utrudniały. Ma to szczególne znaczenie, kiedy wybiera się meble do siedzenia! Muszą one być bowiem ładne z wyglądu, ale też w pełni komfortowe w użytkowaniu. Bez odpowiedniej wygody siedzenia nie byłoby sensu ich kupować, ponieważ ich głównym celem jest właśnie służyć do spędzania czasu na siedząco. Krzesło, które w tym artykule będziemy recenzować, czyli model A-4230 LOF od Paged Collection to wyjątkowo designerski mebel, łączący w sobie tak estetykę wyglądu, jak i odpowiednią funkcjonalność. Od razu możemy zdradzić, że będziemy go polecać, ponieważ podbił serca naszego zespołu! Co warto o nim wiedzieć?

krzeslo paged collection drewniane a-4230 lof ideal design

Paged Collection – polski producent mebli

Niektórzy biorąc sobie za punkt honoru wspierać polski przemysł, dlatego też starają się wybierać te produkty meblowe (czy też wszelkie inne), które są wyrabiane właśnie w Polsce. Warto zatem zaznaczyć, że Paged Collection do nich należy. To meble polskie, które mogą służyć tak w domu prywatnym, jak i w firmie, w restauracji, czy też w hotelu. To uniwersalne meble, które łączą w sobie rys ponadczasowości z tym, co nowoczesne. Pasują zatem zarówno do wnętrz historyzujących i klasycznych, jak i do tych bardziej nowoczesnych – na przykład zaaranżowanych w stylu skandynawskim, który jest obecnie tak bardzo popularny.

paged collection a-4230 lof ideal design

Krzesło drewniane A-4230 – informacje

Krzesło drewniane A-4230 LOF to model od Paged Collection, który sprawdzi się w każdym stylowym wnętrzu. Z łatwością można zaaranżować przestrzeń kuchenną, jadalną, sypialnię, salon czy nawet przestrzeń roboczą w firmie, w której znajdzie się właśnie to krzesło. Znakomicie prezentują się one także w hotelach czy kawiarniach – i dodajmy, że są w pełni wygodne. Oparcie i nóżki są bardzo solidne, zapewniając doskonałe podparcie. Z kolei siedzisko jest tak zaprojektowane, żeby wygodnie się w nim siedziało. W dodatku istnieje możliwość dopasowania konkretnego wyglądu krzesła do reszty otoczenia – wystarczy dokonać zamówienia na stronie www.idealdesign.pl. Można tam wybrać zarówno wybarwienie drewna, jak i kolor emalii, a także skorzystać ze wzornika tkanin obiciowych, by wybrać coś dla siebie. Warto wiedzieć, ze krzesło może pozostać drewniane, ale można również zdecydować się na tapicerkę. Do wyboru jest nawet rodzaj ślizgaczy. Jak widać, firma bardzo się postarała, żeby kupujący mieli pełne pole manewru i mogli wybrać to, co akurat najbardziej im będzie odpowiadać. Warto dodać, że tapicerka może być materiałowa lub skórzana – co także decyduje w dużej mierze o ostatecznym charakterze wnętrza.

krzesło paged collection a-4230 lof ideal design

Krzesło drewniane A-4230 LOF – ocena

Krzesło drewniane od Paged Collection to wyjątkowy mebel, który może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego kupującego. Możliwe jest nawet pokrycie go w całości tapicerką, chociaż wówczas zlecenie wymaga wyceny indywidualnej. Jeśli chodzi o sam wygląd, jest on prosty, minimalistyczny, z charakterystycznym, wygiętym oparciem, które przyciąga wzrok. Krzesło świetnie się sprawdza we wnętrzach tak prywatnych, jak i publicznych, i jest szalenie wygodne. Jeśli chodzi o cenę, ona także jest przystępna, zatem ogólnie rzecz biorąc krzesła tego rodzaju są znakomitym wyborem! Designerskie meble drewniane od Paged Collection nie bez powodu cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Jest to firma, która często gości w polskich domach i gorąco zachęcamy do ich zakupu. Model A-4230 LOF świetnie się sprawdzi w loftowych wnętrzach, ale nie tylko! Jest na tyle uniwersalny i można go modyfikować w tak dużym stopniu, że ostatecznie będzie pasował wszędzie. Drewno, z jakiego się wytwarza takie krzesła, to dąb lub buk. Z kolei jeśli chodzi o dostępne kolory, jest ich naprawdę mnóstwo – dlatego na wspomnianej stronie sklepu IDEAL DESIGN dostępne są specjalne wzorniki.