Wnętrza

Krzesło A-18 marki FAMEG

Jeśli chodzi o krzesła, najważniejszy jest ich design oraz wygoda – chodzi o to, żeby z jednej strony świetnie pasowały do reszty otoczenia i podnosiły estetykę jakiegoś miejsca, ale z drugiej wszystko to nie miałoby znaczenia, gdyby nie były one wygodne w użytku. Stąd wiele osób przywiązuje do ich zakupu wyjątkową wagę! Testowaliśmy ostatnio krzesło od FAMEG, a konkretnie model A-18 – przedstawiamy czytelnikom wyniki tego testu! Czy warto je kupić, a jeśli tak to dlaczego i w jaki dokładnie sposób je wykorzystać?

krzeslo a-18 fameg klasyka prl ideal design

FAMEG – firma z tradycjami

Firma FAMEG istnieje już od roku 1881. To fabryka mebli w Radomsku, która specjalizuje się właśnie w produkcji mebli do siedzenia – co za tym idzie, właściciele, projektanci i pracownicy świetnie znają się na tej branży. Firma, która przetrwała tak wiele dekad nie tylko potrafi bazować na tradycji i wykorzystywać najlepsze z już istniejących rozwiązań, lecz także kreatywnie dobiera te nowe. Wybiera z najnowszych rozwiązań to, co najlepsze i promuje również własne pomysły. Można w pełni zaufać wszystkim meblom do siedzenia od firmy FAMEG – także prezentowanemu produktowi, czyli krzesłu A-18 tej marki.

klasyczne gięte krzesło fameg a-18 ideal design

Krzesło A-18 od FAMEG

Designerskie, nowoczesne meble są w tej chwili wielce poszukiwane. To, jak podchodzimy do dekoracji wnętrza własnego mieszkania świadczy o nas samych – dlatego wszyscy prześcigają się w dobieraniu do siebie licznych mebli i dodatków z wielkim smakiem. Niektóre meble pasują do otoczenia lepiej niż inne i są na tyle uniwersalne, że można je zestawić z licznymi, odmiennymi elementami. Właśnie takie jest krzesło A-18 od FAMEG. To wyjątkowy mebel, który został już przez nas przetestowany i w związku z tym możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że jest bardzo wygodny i świetnie wygląda! Krzesło A-18 wyróżnia się wieloma cechami, które sprawiają, że znakomicie sprawdzi się w różnych częściach domu. Może trafić do kuchni, sypialni, jadalni, albo pokoju młodzieżowego – w zależności od tego gdzie jest potrzebne, albo jaki kolor się wybierze. Warto mieć bowiem na uwadze, że krzesło to można zakupić w licznych kolorach, a nie tylko w formie naturalnej, gdzie widoczne jest drewno. Cechuje je mnogość wariantów wykończenia, dzięki czemu krzesło to nadaje się nie tylko do domu, ale również do firmy.

Jakie warianty kolorystyczne są dostępne? Od naturalnego drewna – ciemnego, jasnego, różnego rodzaju – poprzez wyraziste, albo bardziej stonowane kolory. Prawdziwym hitem jest krzesło w kolorze dojrzałej śliwki – fiolet jest bowiem wyjątkowo modny w tym roku! Jeśli niektórzy uznają, że takie krzesła będą wyglądać w pomieszczeniu nieco smętnie, niech zestawi je z tymi o barwie limonki – ta kompozycja jest naprawdę interesująca! Można też po prostu dobrać krzesła do jakiegoś jasnego stołu, albo umieścić je w pomieszczeniu o jasnych ścianach. Fiolet świetnie też wygląda z barwą żółtą, a takie krzesła również są dostępne.

Ponadczasowa konstrukcja mebla A-18 od FAMEG stała się światowym hitem! Warto wiedzieć, że sprzedano 60 milionów sztuk takich krzeseł, a przecież stale są one dostępne w sprzedaży, więc liczba ta stale rośnie. Krzesło w znacznej mierze wykonane zostało ręcznie. Zastosowano różne procesy gięcia drewna bukowego. To krzesła lekkie, świetnie się prezentujące i można je zamówić w licznych wariantach kolorystycznych. Można nawet zdecydować się na barwną tapicerkę (także w wielu różnych kolorach) Krzesła od FAMEG uznawane są przez wszystkich za wyjątkowo solidne – stąd warto je zakupić! My osobiście bardzo polecamy!

krzeslo a-18 fameg ideal design

Gdzie znaleźć model A-18 od FAMEG?

Produkty meblowe od firmy FAMEG dostępne są w sklepie internetowym www.idealdesign.pl. To meble drewniane, które na pewno każdemu przypadną do gustu! FAMEG zna się na meblach przeznaczonych do siedzenia jak nikt inny! Rzeczywiście sprawdziliśmy, że model A-18 tej marki jest wyjątkowo wygodny i świetnie się prezentuje. To krzesło trwałe i wytrzymałe, więc nie trzeba się obawiać, że szybko będziemy musieli zakupić nowe. To meble do salonu, meble do wyposażenia biur, do jadalni, a nawet na taras – zachęcamy do zakupu!