Wnętrza

BEJOT – niezwykłe meble do wnętrz

W naszych recenzjach staramy się opisywać dokładnie producentów i produkty, które wyjątkowo przypadły nam do gustu – i w związku z tym, które uznajemy za godne polecenia! Zwykle są to nietuzinkowe, nowoczesne elementy wyposażenia wnętrz czy oświetlenie, które nie tylko jest funkcjonalne, ale i ciekawe z uwagi na formę czy kolor. Trzeba więc przyznać, że działając w branży wyposażenia wnętrz i sporo wiedząc na ten temat niełatwo ulegamy emocjom – podziwiamy, jesteśmy zachwyceni i pod wrażeniem, ale mało co nas zaskakuje. Tymczasem BEJOT to producent, któremu się to udało – przeglądamy produkty jakie posiada w ofercie, testujemy niektóre z nich i nie możemy wyjść z szoku, że ktoś rzeczywiście wpadł na z jednej strony oczywiste, ale z drugiej strony jakże piękne pomysły. To meble biurowe i gadżety, które z pewnością warto znać!

pufa point h z uchwytem bejot meble do biura w ideal design

Kolekcje których się nie zapomina

BEJOT to polski producent krzeseł i foteli biurowych. Na przestrzeni 25 lat firma przekształciła się z małego zakładu stolarskiego w wielką firmę, która zatrudnia przeszło 140 osób i która produkuje miesięcznie przeszło 10 000 krzeseł oraz foteli. Rzecz jasna, cały czas się prężnie rozwija – i zdobywa kolejne rynki. Meble polskie mogą bowiem śmiało konkurować nawet z najlepszymi wyrobami producentów z innych krajów – nasi projektanci mają ciekawe pomysły, a sposób ich realizacji jest tak skrupulatny, że wysoka jakość to kolejna zaleta tych wyjątkowych, nowoczesnych towarów. To naprawdę kolekcje, których nie sposób zapomnieć – ale które chce się koniecznie mieć!

bejot kolekcja cave do firmy chillout zone hotel uczelnia meble w ideal design

BEJOT – co warto kupić?

Co warto kupić wśród bogatej kolekcji mebli marki BEJOT? Poprawnie postawione pytanie brzmiałoby raczej czego nie warto – istnieje bowiem taki ogrom towarów, które chcielibyśmy mieć, że aż trudno zdecydować się jedynie na kilka, by móc je opisać czytelnikom! Nasze serca zdobyły przede wszystkim:

1. Biurko HARVARD – zaczniemy od stołu, który najlepiej sprawdzi się w pokoju dziecka lub nastolatka. Biurko HARVARD pochodzi z kolekcji GO UP i pozwala na swobodną regulację, rosnąc razem z człowiekiem. To najlepsze rozwiązanie, ponieważ można je swobodnie dostosować w zależności od wzrostu, wymagań i potrzeb. Nie ma mowy o niewygodnych, zbyt dużych lub zbyt małych meblach – to minimalizuje ryzyko pojawienia się wady postawy. Biurko posiada także blat, w którym można regulować kąt nachylenia. To dobra propozycja na przykład dla małych rysowników. Kolekcję GO UP tworzą również krzesła obrotowe OXFORD.

2. CAVE – kolekcja, która jest synonimem przytulności, poczucia bezpieczeństwa i komfortu. Dymitr Malcew jest projektantem tej wyjątkowej kolekcji, która zbliża pracowników. Kolekcja  jednocześnie pozwala im w zaciszu odpocząć i odgrodzić się od reszty świata kiedy tylko potrzebują. Współpraca z architektami zawsze jest owocna i nie inaczej było w tym przypadku! CAVE tworzą dwa moduły, czyli prosty oraz narożny, z których można tworzyć różne układy. W efekcie elementy mogą się znaleźć w biurze, w sali konferencyjnej, w poczekalni, w gabinecie… – wszędzie! Wystarczy tylko odpowiednio je poustawiać, zgodnie z własnym życzeniem i możliwościami wnętrza.

3. Pufy CUBE – wyjątkowo przypadły nam do gustu pufy przypominające kostkę. Na szczęście są jednokolorowe, bo inaczej aż chciałoby się ją ułożyć – zupełnie jak Kostkę Rubika. Pufy mają kwadratowy kształt, są produkowane w czterech dostępnych wymiarach, a dodatkowe przeszycia wprowadzają wizualny efekt 3D, który świetnie się prezentuje we wnętrzu. Konstrukcja pufy CUBE jest mocna i solidna, ale jednocześnie prezentuje się ona wyjątkowo lekko.

biurko bejot harvard mlodziezowe regulowane w ideal design

Gdzie kupić meble BEJOT?

Meble BEJOT są wyjątkowe – to naprawdę designerskie, nowoczesne elementy wyposażenia wnętrz. Wiadomo więc, że każdy kto zapoznał się z nimi i szuka czegoś do domu czy firmy będzie chciał je nabyć – tylko gdzie? Z przyjemnością oznajmiamy, że meble BEJOT są już dostępne na stronie www.idealdesign.pl. Dodatkowo IDEAL DESIGN, jako jedyny sklep internetowy posiada w swojej ofercie wybrane modele marki BEJOT dostępne od ręki z wysyłką w 48 godzin!