Wnętrza

Fotel biurowy – solidny wybór na lata

Idealny fotel biurowy musi być przede wszystkim wygodny. Oznacza to, że musi zapewniać stosowne podparcie dla kręgosłupa i dobrze, jeśli będzie wyposażony w dodatkowe podłokietniki, które zapewnią również odpowiednie podparcie dla rąk. Najbardziej poszukiwany jest model z podparciem pod kark, który sprawi, że będzie można wygodnie oprzeć głowę.

Taki wyprofilowany model krzesła pozwala zachować właściwą pozycję w trakcie pracy – przyczynia się więc do zachowania zdrowia. Co prawda nadal należy pamiętać o odpowiednio częstym wstawaniu z krzesła, by chociaż się przeciągnąć, albo chwilę pochodzić, rozprostowując nogi, jednak od wygodnego krzesła naprawdę wiele zależy.

Takie krzesło powinno też raczej być umieszczone na kółkach – dzięki temu łatwiej jest przestawiać fotel z miejsca na miejsce, a i operowanie nim w trakcie siedzenia jest wygodniejsze. Można na przykład bez trudu sięgnąć po coś, podjechać metr żeby coś wziąć i tak dalej. Nie trzeba za każdym razem odsuwać krzesła i wstawać.

Żeby dopasować fotel idealnie do swoich potrzeb, należy również zdecydować się na model, który będzie regulowany. Wówczas można na przykład dopasować wysokość ustawienia krzesła przed biurkiem do swoich potrzeb. W końcu ludzie są różni – wysocy, niscy. Uniwersalne krzesła dla niektórych mogą być naprawdę niewygodne. Rzecz jasna taki model nie może także szpecić wnętrza. Dobrze by był nowoczesny – tym samym wpasowując się w przestrzeń całej firmy.

fotel-biurowy-bejot-eleven-ideal-design

Fotel biurowy od D2.Design

Wśród modeli foteli biurowych, jakie szczególnie przypadły nam do gustu i które musimy koniecznie polecić czytelnikom, znalazły się wysokiej jakości sprzęty firmy BEJOT. Na pewno największą wygodę zapewni posiadający wszystkie, wymienione w poprzednim akapicie cechy FOTEL BIUROWY MILLA. Fotel sprawdzi się zresztą nie tylko w przestrzeni firmowej, ale i w domowym gabinecie. Powinny z niego korzystać i młode osoby, które spędzają wiele czasu przy komputerze lub dużo się uczą przy biurku. Warto dodać, że fotel został wyposażony w piankowe siedzisko, odporne na deformacje. Dzięki temu dłużej zachowuje swoją użyteczność. Niezwykle ciekawe, estetyczne i wygodne krzesła, to też naszym zdaniem modele:

  • CORR (WHITE/BLACK)
  • DUAL (WHITE/BLACK)
  • ELEVEN (WHITE/BLACK)
  • CEO CO 103
  • EXPANDER
  • FULKRUM.
fotel-biurowy-ceo-bejot

Nasze serca podbił także fotel biurowy VIP LOUNGE, marki D2.Design. Fotel prezentuje się fantastycznie – nowocześnie i oryginalnie. Widać, że jest wygodny i to do tego stopnia, że aż chce się w nim usiąść. To propozycja dla naprawdę wymagających użytkowników. Siedzisko i oparcie fotela wyłożone jest miękkimi poduszkami, obszytymi naturalną, czarną skórą. .