Wnętrza

Ragaba – Oryginalne stoliki kawowe i dużo, dużo więcej!

Nowoczesne wnętrza charakteryzują się odejściem od tego co klasyczne, na rzecz tego co oryginalne – i co podkreśla nasz indywidualny styl! Osoby, które poszukują mebli do swojego mieszkania czy domu i którzy chcą je aranżować właśnie w nowoczesnym stylu, zastanawiają się czasem gdzie najlepiej polować na tego typu, ciekawe przedmioty. W sklepach zwykle można spotkać to samo – rzadko kiedy można natrafić na jakiś oryginalny przedmiot, który naprawdę mógłby uczynić wnętrze unikalnym i uchodzić za unikatowy. Nie każdy zaś ma dość czasu na prowadzenie ciągłych poszukiwań, bo nowoczesne życie jest szybkie i na wszystko brakuje czasu! Ale od czego są poradniki i miejsca takie jak nasz blog? Ze swojej strony wszystkim pragnącym funkcjonalnego, ale przy tym ciekawego mebla, polecamy kolejnego producenta – Ragaba! Jakie meble ma w sprzedaży i gdzie można je znaleźć?

Stoliki kawowe do salonu

Ragaba – stoliki i biurka 

Ragaba jest firmą, której styl spodoba się każdej osobie ceniącej sobie nowoczesność. Z jednej strony wszystko idealnie wpisuje się w schemat – meble mają takie kształty, do których jesteśmy przyzwyczajeni, a ich kolor jest raczej stonowany, zrównoważony. Dzięki temu producent pozostawia miejsce dla wyobraźni kupujących – można eksperymentować z dodatkami, podczas gdy najważniejsze meble mają standardowe barwy. Z drugiej jednak strony wszystko ma ciekawy design, sprawiając, że każda rzecz jest bardzo charakterystyczna – i trudno pomylić produkty tej firmy z jakimiś innymi wyrobami. Tym co różni producenta Ragaba od innych są szczegóły – trzy nóżki zamiast jednej lub czterech, pastelowa barwa, podwójny blat itd.

Najwięcej wyrobów tej firmy to stoliki oraz biurka. Dzięki nim można skomponować interesujące miejsce do nauki, kącik czytelniczy w gabinecie, albo też kawowy w salonie. Najbardziej warte uwagi rzeczy to stoliki kawowe z serii UFO – okrągłe, niskie lub średniej wielkości, z podwójnym blatem, dzięki czemu można coś wygodnie położyć pod blatem głównym (na przykład pilota, chusteczki itp.), a także stół Triad, okrągły, z trzema eleganckimi nóżkami ustawionymi pod kątem, ale również nasz prawdziwy numer jeden – konsola Lillo z lusterkiem, dostępna w wersji małej, średniej lub dużej. W otwieranej konsoli można pomieścić kosmetyki, albo też umieścić w niej przybory do pisania. 

stolik do pokoju

Ragaba – krzesła i regały

Wśród produktów firmy Ragaba znalazło się też kilka wartych uwagi krzeseł i regałów. Naszym zdaniem jednak najbardziej godny polecenia jest regał Korro. Stoliki kawowe (zarówno drewniane stoliki, jak i stoliki kolorowe) tej firmy idealnie się z nim komponują, a więc można je zestawić ze sobą, tworząc w salonie zwartą kompozycję.

Regał może mieć różne kolory półek – ale podobnie można liczyć na różne kolory blatów przy kupowaniu stolików. Zamawiający sam decyduje jaka barwa najlepiej mu odpowiada i najbardziej będzie pasować do jego mieszkania. Model ten najlepiej będzie się prezentował przy stolikach o prostokątnym kształcie, ale stoliki okrągłe tej firmy również się do niego nadają. Jest więc w czym wybierać!

stoliki kawowe ragaba

Ragaba – nowoczesne lampy 

Designerskie meble od firmy Ragaba obejmują również oświetlenie – wspaniałe lampy, którymi się zachwyciliśmy! Wyglądają elegancko, a przy tym nieprawdopodobnie nowocześnie! Na przykład lampa na trzech nóżkach Wanda, wykonana z drewna i posiadająca czarny lub biały klosz znakomicie będzie się prezentować we wszystkich wnętrzach, jako że dostępne barwy są bardzo klasyczne i uniwersalne. Kolejny, świetny model to nowoczesne lampy trójnóg Wanda w wersji bardziej kolorowej – z nóżkami, które mogą mieć barwę żółtą, niebieską, szarą, czarną, białą… Klosz również w tym przypadku jest biały lub czarny, z białym środkiem, który podkreśla charakter lampy. Całość prezentuje się bardzo nowocześnie. Designerskie meble od firmy Ragaba są przez nas gorąco polecane każdemu – można je znaleźć na stronie sklepu internetowego www.idealdesign.pl. Zachęcamy do samodzielnego zapoznania się z produktami – są naprawdę znakomite!