Wnętrza

Plafon Balonik OZCAN 3217

Pokoje dziecięce również powinny być pełne czaru i wyjątkowo przytulne – a może właśnie przede wszystkim to te pokoje powinny takie być, bo przecież nasze dzieci zasługują na wszystko co najlepsze! Dlatego rodzice, którzy pragną widzieć swojego malucha zadowolonego dokładają wszelkich starań, żeby pokój dziecięcy był przyjazny! Żeby rozwijać kreatywność malucha, warto zdecydować się na wyjątkowe rozwiązania do jego przestrzeni. W tej chwili można sobie na to spokojnie pozwolić, ponieważ rynek przepełniony jest interesującymi pomysłami architektów i projektantów. Plafon Balonik OZCAN 3217 to jeden z takich wyjątkowych produktów, które musimy wszystkim gorąco polecić! Dzieci i młodzież będą niesamowicie zadowolone z podobnego elementu wystroju, a goście będą się łapać za głowę, że ktoś wpadł na tak genialny klosz! W artykule można dowiedzieć się więcej o produkcie – zachęcamy do przeczytania!

plafon balonik ozcan 3217 designerski ideal design

Designerskie oświetlenie

Kto powiedział, że dzieci nie mogą posiadać w swoich pokojach designerskich mebli i dodatków? Wiele osób uważa, że dzieci nie umieją dbać o takie rzeczy, albo że nie są one dostosowane do niezwykłych potrzeb czy wymagań maluchów.  W tym przypadku trudno jednak o bardziej odpowiednią rzecz dla dziecka, niż właśnie plafon w kształcie balonika! To unikalna, designerska lampa, która swoim nastrojowym światłem ożywi każde wnętrze! W zasadzie pasuje głównie do pokoju dziecięcego czy młodzieżowego, ale również dorosłe osoby będą z niej zadowolone. Sprawdzi także, jako dodatkowe, ciekawe światło w biurze osób które w swojej pracy stawiają na kreatywność… Na przykład znakomicie pasuje jako dodatek do firmy grafika komputerowego, malarza, albo osoby tworzącej handmade.

designerski plafon balonik dla dziecka ozcan 3217 ideal design

Możliwości wyboru

Klosz lampy został dostosowany do potrzeb każdego wnętrza – można go bowiem zamówić w czterech wersjach kolorystycznych i dwóch rozmiarach, w zależności od tego co akurat komu odpowiada. Klosz wykonany jest ze szkła i przypomina rzeczywiście balonik. Warto wiedzieć, że można tworzyć barwne kompozycje – używać więcej niż jednego balonika, tym samym jeszcze ciekawiej aranżując przestrzeń. Zieleń, biel, czerwony, żółty – wszystko to ładnie się ze sobą komponuje. Balonik prezentuje się tak, jak gdyby wypełniony był helem i znalazł się w górze – przy samym suficie. Gdyby nie było przeszkody, najpewniej by odleciał. Taki zabieg sprawia, że jeszcze więcej osób może uwierzyć, że to rzeczywiście balon, a nie lampa – ciekawie będzie więc obserwować miny tych osób, gdy nagle klosz rozświetli się od środka. Jeśli ktoś pragnie zakupić tylko jeden balonik i uzyskać możliwie jak najwięcej światła, powinien zdecydować się na wersję białą. Kolorowy kabel sprawia, że i tak produkt jest doskonale widoczny i świetnie się prezentuje.

nowoczesny plafon balonik ozcan 3217 do dzieciecego pokoju szklany kolorowy ideal design

Nowoczesny gadżet

OZCAN to turecka firma, która tworzy unikatowe, oryginalne elementy oświetleniowe. Jest ich mnóstwo, wszystkie są ciekawe, a oprócz oryginalnego wyglądu są także, a może przede wszystkim funkcjonalne. Taki nowoczesny gadżet powinien się znaleźć w każdym domu czy firmie osoby, która szuka wyjątkowych, nietuzinkowych elementów. Oryginalność jest w tym momencie w cenie – wszyscy lubimy wyrażać swoją osobowość nie tylko poprzez ubiór czy słownie, ale także i odpowiednio wyposażając wnętrza. Pozwólmy więc sobie na odrobinę kreatywności i wprowadźmy ten oryginalny plafon na przykład do pokoju dziecięcego, albo kącika czytelniczego. Sprawdzi się rzecz jasna również w takich przestrzeniach publicznych jak kawiarnie czy przedszkola – wszędzie, gdzie wyobraźnia będzie zaletą i warto ją pokazać.

designerski szklany plafon balon ozcan 3217 zielony do pokoju dziecka kolorowy ideal design

Gdzie można znaleźć plafon?

Pozostaje jeszcze kwestia samego zakupu. Nowoczesne meble i oświetlenie można znaleźć na stronie www.idealdesign.pl. To wyjątkowy sklep, gdzie znajduje się oświetlenie produkowane w Polsce i poza granicami naszego kraju – w tym również prezentowany plafon Balonik OZCAN 3217. To naprawdę świetny gadżet, który zachwyci wiele osób i jest wygodny w użytkowaniu!