Wnętrza

Sofy Scandic od Customform – najlepsze produkty do salonu

Nie można powiedzieć, że salon jest najważniejszą przestrzenią w domu, ponieważ równie ważna jest sypialnia, kuchnia czy łazienka. Wszystkie te pomieszczenia muszą być wygodne i estetyczne, jeśli w danym mieszkaniu ma się komfortowo żyć. Jednocześnie jednak nie da się zaprzeczyć, że salon powinien być możliwie jak najbardziej reprezentacyjny, bo nie tylko często spędza tam czas cała rodzina, ale również to właśnie tam zaprasza się gości. Bywa, że ktoś musi wyrobić sobie zdanie o całej przestrzeni jedynie na podstawie salonu – trudno się więc dziwić, że do jego aranżacji przywiązuje się tak wielką wagę. W każdym salonie powinien być jakiś zestaw wypoczynkowy, żeby goście mogli spokojnie oraz wygodnie usiąść. Najczęściej inwestuje się w fotele oraz sofy – a my w tekście zaprezentujemy te drugie, należące do serii Scandic marki Customform. Mieliśmy przyjemność je przetestować, a zainteresowani mogą przeczytać nasz tekst i poznać naszą opinię na ich temat!

naroznik scandic customform ideal design

Sofa – najważniejszy mebel w salonie

Sofa to jeden z podstawowych mebli w każdym domu. Najpopularniejsze są sofy dwuosobowe, jednak można zdecydować się również na wersję większą, trzyosobową, a nawet na narożnik, który pozwala nie tylko ewentualnie zasiąść większej liczbie osób przed stolikiem kawowym, ale także i wyciągnąć wygodnie nogi, na przykład spędzając czas przed telewizorem. Mało jest mieszkań, w których nie ma żadnej sofy w salonie – fotele jej nie zastąpią. Stąd wielkie zainteresowanie tymi meblami wypoczynkowymi i rozmyślanie nad tym jaki produkt ostatecznie wybrać. Ponieważ jest to zakup na lata, wart zdecydować się na wersję wysokiej jakości, od znanej i cenionej marki, dzięki czemu ma się pewność, że mebel będzie długo służył, zapewniając taki sam komfort.

sofa trzyosobowa rozkladana scandic customform ideal design

Customform – designerskie sofy

Customform to producent, który znany jest świetnie nie tylko w Polsce, ale i w innych krajach Europy. Warto jednak wiedzieć, że ponad 90% to produkty produkowane w Polsce w większości ręcznie. Firma bowiem współpracuje z polskimi rzemieślnikami. To naprawdę designerskie sofy – bardzo nowoczesne i wyjątkowe. Współpraca z architektami sprawiła, że świetnie się prezentują i na pewno znajdą dla siebie miejsce w każdym domu. Sofy z linii Scandic można wzbogacić, dokupując do nich także pufy. Pasują idealnie, ponieważ są utrzymane w tym samym stylu! Można spokojnie na nich usiąść, albo też ustawić przed sofą, żeby osoba siedząca mogła wyciągnąć na pufie nogi – i tym samym jeszcze lepiej odpocząć. Do sofy dopasowane są także fotele Scandic – całość tworzy zatem zwarty zestaw, który na pewno przypadnie wszystkim do gustu.

sofa trzyosobowa scandic customform

Scandic – jakie sofy wybrać?

Kupujący może zdecydować się na sofę trzyosobową, dwuosobową rozkładaną, trzyosobową rozkładaną, dwuosobową zwykłą oraz na narożnik. Kto zakupi cały komplet może mieć pewność, że wspaniale będzie on wyglądał we wnętrzu! Warto mieć na uwadze, że produkty z tej serii można nieco modyfikować! W zależności od potrzeb konkretnej osoby oraz wymagań wnętrza, w którym dana sofa stanie. To ważna możliwość, jako że dzięki temu aranżacja wnętrz jest jeszcze wygodniejsza. Jako że sofy znajdują zastosowanie nie tylko w salonach, lecz również w kącikach kawowych gabinetów i firm, forma sofy Scandic jest uniwersalna. Nóżki sprawiają zaś, że sofa wydaje się lekka – mimo że jest przecież masywna. Sofy dostępne są w różnych wariantach i kolorach tapicerki oraz nóżek. Dostępne są różne rodzaje drewna, dzięki czemu może ono być jasne lub ciemne, a jeśli chodzi o kolory, są aż 4 ich grupy do wyboru! Ogrom dostępnych barw pozwala na wybór tego, co jest najbardziej potrzebne. Zachęcamy do używania nie tylko czerni czy bieli, ale i bardziej wyrazistych kolorów – dzięki temu wnętrze nabierze charakteru, a meble staną się jeszcze lepiej widoczne! Wszystkie sofy z serii Scandic można kupić na stronie sklepu IDEAL DESIGNwww.idealdesign.pl!