Wnętrza

Bejot – produkty dostępne od ręki

Są tacy klienci, którzy nie lubią czekać, a konieczność oczekiwania na wykonanie jakiegoś produktu meblowego  – napawa ich zniechęceniem. Właśnie dla tych osób przygotowaliśmy zestawienie produktów marki Bejot, dostępnych od ręki. Wyjątkowe, designerskie produkty meblowe, jak krzesła czy fotele, wymagają jednak zwykle dużego nakładu pracy, a zatem i czas oczekiwania na nie jest spory – na przykład 3 lub 4 tygodnie. Te rzeczy, które przestawimy w artykule dostępne są od zaraz, jeśli tylko ktoś podejmie decyzję o ich zakupie. Rzeczy są dostępne do wysyłki niemal natychmiast, więc trzeba jedynie czekać na ich przysłanie – wszystko jest gotowe, zatem nikt nie będzie niczego musiał robić, opóźniając tym samym odbiór. Jeśli ktoś nagle wpadł na pomysł zakupu jakichś produktów tej marki, ponieważ bardzo się tej osobie spodobały, jednak chce już domknąć dekorację domu, bo na przykład zamierza wyprawić w nim jakieś ważne przyjęcie, powinien wybrać wspomniane produkty – przyjdą bardzo szybko! O jakich dokładnie mowa?

bejot ideal design dostepne od reki

Produkty dostępne od ręki

Marka Bejot – jak już wspomniano – jest znana i ceniona. Wykonuje dość dużo mebli, żeby dzielić je tematycznie na serie i w przypadku produktów dostępnych od ręki, można wybierać wśród modeli z różnych serii. To fotele i krzesła, które na pewno świetnie się sprawdzą we wnętrzach – i mowa tu nie tylko o pomieszczeniach prywatnych, domowych, lecz również o tych biurowych, firmowych. Niektóre fotele są bowiem ściśle przeznaczone do biura czy gabinetu – chociaż oczywiście sprawdzą się także w przypadku pokoju młodzieżowego, albo dziecięcego. Przecież nauka wymaga długiego siedzenia przed komputerem, nad zeszytami, książkami – jednym słowem, przy biurku. Wiele osób pracuje także w domu. Dzięki wygodnym krzesłom zwiększa się także wygoda samej pracy, dlatego nie należy tego bagatelizować i po prostu zdecydować się na ergonomiczne krzesło, które jednocześnie będzie świetnie wyglądać!

fotel bejot milla ideal design

Krzesła i fotele od Bejot

Które z produktów można natychmiast mieć u siebie, jeśli chodzi o markę Bejot? I gdzie je najlepiej zamówić? Zaczniemy od odpowiedzi na to drugie pytanie – wszystkie z modeli, które wymienimy, można z łatwością kupić na stronie sklepu internetowego www.idealdesign.pl. Poruszanie się po stronie jest proste, a do tego posiada ona wygodną wyszukiwarkę, która pozwoli szybko dotrzeć do wybranych produktów.

W ofercie krzeseł i foteli dostępnych od ręki, które wykonane zostały przez markę Bejot, znajdują się między innymi:

– znakomity fotel OXXO OX 424, który posiada formę kubełka i którego forma przyciąga spojrzenia. Na pewno ów fotel będzie ważnym punktem każdego salonu lub gabinetu. Jest wygodny, bardzo nowoczesny, a jednocześnie nie jest przesadnie oryginalny. Pasuje także do klasycznych wnętrz i można go uznać za produkt bardzo wytworny. Mieliśmy przyjemność już go kiedyś recenzować, więc kto chce, może znaleźć osobny artykuł na jego temat.

– wygodne krzesło ORTE OT 215 1N oraz podobne do niego krzesło ORTE OT 215 2N

– reprezentacyjny fotel biurowy MOMO MO 102, dostępny w kilku kolorach, ergonomiczny i zapewniający wygodę użytkowania

– fotel biurowy MILLA ML 102, który również można kupić w różnych wersjach kolorystycznych. Oparcie tego produktu meblowego wykonane zostało z przewiewnej membrany i zapewnia wysoki komfort oraz amortyzuje ruchy.

– fotel biurowy LUMI LM 103, z wysokim siedziskiem, tworzący zwartą formę kubełka. Fotel może być tapicerowany szeroką paletą materiałów lub skórą, a samo siedzisko zostało wykonane z pianki wtryskowej, odpornej na deformację, dzięki czemu wydłuża się czas użytkowania mebla. Będzie służyło właścicielowi przez długi czas i przez cały ten okres pozostanie tak samo wygodne!