Wnętrza

Krzesła z serii ORTE od producenta Bejot – designerskie meble dla każdego

Dawniej w polskich sklepach było mało produktów – również meblowych. Kupowało się więc to, co było akurat dostępne, a zatem efekt był najczęściej taki, że w licznych domach powtarzały się te same produkty. W tej chwili mamy o wiele większe możliwości wyboru! Można kupować meble utrzymane w różnych stylach i aranżować dowolnie przestrzeń w swojej firmie oraz domu. Doszło do tego, że od sposobu aranżacji wnętrza zależy często pogląd o człowieku, który w ów wnętrzu mieszka – tak jak kiedyś ubiorem, tak teraz również stylizacją wnętrz wyrażamy własną osobowość, zainteresowania, pasje itd. Krzesła z serii ORTE na pewno pozwolą zwiększyć atrakcyjność wielu pomieszczeń. To prawdziwie designerskie, polskie meble, które w dodatku można nieco przerobić wedle swoich potrzeb. Niektóre z nich mogliśmy przetestować osobiście, więc posiadamy informacje z pierwszej ręki! Co należy wiedzieć o wyjątkowych krzesłach ORTE?

krzeslo orte bejot ideal design

Bejot – kreatywny producent, nietuzinkowe meble

Jeśli pozwoli się projektantom rozwinąć skrzydła, mogą powstać produkty naprawdę nietuzinkowe, które jednocześnie nie tracą nic ze swojej funkcjonalności. Taka właśnie jest seria krzeseł ORTE, przeznaczonych do różnego typu pomieszczeń. Wszystkie posiadają ze sobie pewne cechy wspólne, dzięki czemu tworzą zwartą serię, jednak każdy model w jakiś sposób odróżnia się od reszty – jest wyjątkowy. Dzięki temu wszyscy zainteresowani zakupem mogą wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Krzesła z serii ORTE od Bejot sprawdzą się tak w salonie, jak i w sypialni, będą doskonałym dodatkiem do jadalni, a jednocześnie mogą też trafić na przykład do pokoju nastolatka, albo do biura. Dostępne są wersje wyposażone w niskie lub wysokie oparcie, w pojedyncze, albo połączone ze sobą nóżki, a nawet w kółka, które pozwalają wygodnie przesuwać krzesło. Niektóre modele mają podłokietniki, a inne ich nie posiadają – jak zatem można zauważyć, każdy model jest w jakiś sposób unikalny. W zależności od tego jakie kto ma preferencje, taki mebel wybiera.

hoker orte bejot ideal design

Krzesła ORTE – opis oferty

Wszystkie krzesła z serii ORTE od marki Bejot można zakupić w sklepie internetowym IDEAL DESIGN, na stronie www.idealdesign.pl. Są to produkty, które można nieco modyfikować – marka wychodzi bowiem z założenia, że dzięki temu klienci lepiej dopasują je do swoich potrzeb. Najbardziej urzekły nas następujące produkty:

– hoker ORTE OT H

– krzesło ORTE OT 270 z podłokietnikami

– krzesło biurowe ORTE 3DH.

Pierwszy z wymieniowych modeli jest wyjątkowy, ponieważ jest hokerem, który jednocześnie zapewnia podpórkę dla pleców. Wyposażony jest w wysokie oparcie, a do tego jego nóżki zostały zaprojektowane w ten sposób, że osoba siedząca ma na czym wesprzeć swoje nogi. Fotel może zostać zakupiony w różnych wersjach kolorystycznych – a naprawdę jest w czym wybierać! Siedzisko może być ze sklejki naturalnej, bielonej, antracytowej, czarnej, ale istnieje też możliwość wyboru tapicerki, jeśli ktoś chce. Z koeli krzesło ORTE OT 270 z podłokietnikami jest wyjątkowe właśnie dzięki nim. W ten sposób solidną podstawę mają nie tylko same plecy, ale i ręce. Fotel jest jeszcze wygodniejszy w użytkowaniu! W tym przypadku można wybrać rodzaj siedziska, tapicerki, kolor podstawy i podłokietników, a także rodzaj stopek. Z kolei krzesło biurowe ORTE 3DH to produkt przeznaczony typowo do biura, ale również do gabinetów, czy też dla osób uczących się, dużo pracujących przy komputerze, dokumentach itp. Podobne krzesło przyda się zatem nie tylko w firmie, ale i w domu. Można wybrać nie tylko rodzaj tapicerki i podłokietników (albo w ogóle wybrać wersję bez nich), lecz także typ podstawy i zamontowanego w krześle mechanizmu. Co więcej, możliwy jest wybór odpowiednich kółek – przeznaczonych do miękkich lub twardych powierzchni.

Podsumowując, wszystkie meble z serii ORTE od Bejot to wyjątkowe, designerskie, polskie produkty, warte zakupienia. Nowoczesne i przeznaczone do współczesnych wnętrz prywatnych czy firmowych, sprawdzą się także w bardziej klasycznych zestawieniach. Wszystkim czytelnikom gorąco je polecamy!

krzesla orte ideal design bejot