Wnętrza

PEDRALI VOLT – Krzesła dla każdego

Marka Pedrali została założona w 1963 roku. To włoska marka, która słynie z intrygującego wzornictwa – z jednej strony prostego, a z drugiej wyrafinowanego. Wszystkie produkty są ponadczasowe i nowoczesne jednocześnie, a jak wiadomo najlepiej postawić na wzornictwo, które nigdy nie wyjdzie z mody. Pedrali jest właśnie takie – i wszystkie meble, które produkuje na pewno zagoszczą w naszych domach na długi czas! Te designerskie krzesła, pochodzące z kolekcji VOLT, które chcemy przedstawić czytelnikom w artykule, sprawdzą się doskonale zarówno w domu, jak i w firmie. Pasują do wszystkich stylów, ponieważ niby nie wyróżniają się niczym szczególnym, a jednocześnie mają swój własny charakter. Nadają się też do wszystkich pokoi!

krzeslo plastikowe pedrali volt ideal design

Krzesła dla każdego

Załóżmy, że poszukujemy krzeseł, które będą się wyróżniały kolorem, jednak ich forma będzie standardowa – z lekką nutką nowoczesności. Właśnie takie są krzesła z serii VOLT! Nam najbardziej spodobało się krzesło 675, które posiada podłokietniki i z tego względu jest jeszcze wygodniejsze niż pozostałe. Gdy zaś okazało się, że można je zakupić nie tylko w wersji czarnej, lecz również i szarej, pomarańczowej, niebieskiej – i wielu innych – stwierdziliśmy, że jest naprawdę warte polecenia! Tego typu krzesła same w sobie będą stanowiły świetną ozdobę, jednak warto dodać, że we współczesnych wnętrzach można je też dopasować do dodatków, jak na przykład kolorowe wazony.

Krzesła tego typu są przeznaczone dla każdego, ponieważ każdemu zapewnią stosowną wygodę. W prezentowanym modelu, który najbardziej przypadł nam do gustu, krzesła te zostały wykonane z polipropylenu, który wzmocniony został włóknem szklanym z filtrem UV. Dzięki temu ten designerski mebel nadaje się zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Nowoczesne krzesło właśnie takie powinno być – uniwersalne!

krzesla plastikowe pedrali volt ideal design

Nasze typy

Prócz wymienionego krzesła 675, możemy także nabyć designerskie krzesła VOLT 670, albo VOLT 673 HB. Krzesła te sprawdzają się jako pojedyncze, ale również w gromadzie – będą idealne do stołów jadalnych w kuchni. Na pewno każdy będzie zadowolony z użytkowania, ponieważ wszystkie modele zostały tak dostosowane, żeby możliwie jak najlepiej odpowiadać na potrzeby użytkowników. Na przykład wersja 673 HB jest wzbogacona o długie oparcie, dające stosowną podpórkę pod plecy. Dzięki takiej małej niby modyfikacji po siedzeniu w tym krześle jesteśmy bardziej wypoczęci i zrelaksowani. Długie oparcie to także komunikat wizualny – krzesło wydaje się bardziej eleganckie, dodając pomieszczeniu szyku.

Warto dodać, że jest to mebel bardzo wytrzymały – wykonano go z polipropylenu z filtrem UV. Jeśli zatem ktoś postanowi używać tego rodzaju krzeseł nie wewnątrz, lecz na zewnątrz – na przykład jako meble ogrodowe – produkt nie odczuje żadnej zmiany. Użytkownik też nie zauważy, aby z czasem bledło lub zmieniało kolor – a tak się dzieje w gorszych towarach, o niższej jakości. Dzięki zastosowaniu tej nowoczesnej metody, krzesło będzie tak samo wspaniale prezentowało się przez długi czas – a przecież robiąc tego typu zakupy każdy pragnie, by wszystkie produkty były użyteczne i piękne możliwie jak najdłużej.

Gdzie kupić?

Wszystkie produkty, które wymieniliśmy w tym artykule można nabyć na stronie sklepu internetowego www.idealdesign.pl. W sklepie oczywiście znajduje się dużo więcej różnych towarów – nie tylko te marki PEDRALI. Warto przejrzeć jego zawartość, ponieważ można tam znaleźć naprawdę interesujące rzeczy. Designerskie meble, nowoczesne oświetlenie, meble drewniane i z tworzyw sztucznych, od polskich i zagranicznych projektantów – jednym słowem, to wspaniała skarbnica oryginalnych rzeczy! Gorąco wszystkich zachęcamy – testując produkty wiemy bowiem najlepiej jak wysokiej są klasy!