Wnętrza

Marbet Style – produkty meblowe, o jakich marzysz

Na rynku meblowym można znaleźć wiele interesujących produktów – wręcz tak dużo, że czasem nie wiadomo na co się zdecydować. Kto jednak chce uchodzić na osobę nowoczesną, otwartą, oryginalną, powinien postarać się o meble wyjątkowe. W ten sposób bowiem może się zaprezentować innym – swoim przyjaciołom, rodzinie, nieznajomym, których dopiero poznaje, współpracownikom, kontrahentom, przełożonym – z jak najlepszej strony. Kiedyś jedynie poprzez ubiór wyrażaliśmy samych siebie – obecnie jednak wnętrza również odzwierciedla to, co nam w duszy gra. Warto więc, by inni dowiedzieli się, że jest to coś wyjątkowego! W tym artykule pragniemy zwrócić uwagę na polskiego producenta meblowego – Marbet Style. Tworzy on meble designerskie, które każdy z Was pokocha od pierwszego wejrzenia!

fotel-olin-4n-marbet-style

Marbet Style – o firmie

Marbet Style to polski producent mebli, który na rynku działa już od 34 lat i jest w całości polskim kapitałem. Kupując więc meble od tego producenta można jednocześnie dodać wnętrzom swojego mieszkania czy domu uroku i wesprzeć polski przemysł. Marbet to też producent artykułów do wykończenia wnętrz, a nawet styropianowych opakowań, który ciągle się rozwija – Marbet Style jest tego idealnym przykładem. Meble tej marki cechuje wygoda użytkowania, a także nieszablonowy design. W ofercie są nowoczesne fotele, sofy, nowoczesne stoły i stoliki – jednym słowem, wszystko czego możesz potrzebować w swoim salonie czy gabinecie

fotel-muno-marbet-style

Meble designerskie Marbet Style

Jest wiele produktów marki Marbet Style, które warte są zaprezentowania. W ofercie tej firmy – którą można znaleźć na stronie www.idealdesign.pl – są unikalne fotele dla wszystkich tych, którzy lubią się rozsiąść wygodnie po pracy i spokojnie odpocząć, ale też tych, którzy stawiają raczej na minimalizm i prostotę form. Dla tych pierwszych idealny będzie model MUNO, nawiązujący do skandynawskiego wzornictwa z lat 50’ i 60’ XX wieku. Posiada podnóżek, na którym można położyć stopy i zatopić się w interesującej lekturze, albo nawet spokojnie zasnąć w leniwe popołudnie. Dla tych, którzy foteli potrzebują raczej do kącika kawowego, albo dla gości do salonu, lepsze będą jednak mniejsze modele – na przykład NEON L, NEON M czy NEON S, ale także fotel OLIN 4N czy fotel FIN, pasujący do sofy FIN. Trzeba przyznać, ze te ostatnie produkty najbardziej wpadają w oczy – przede wszystkim dlatego, że są proste, a jednocześnie interesujące. Nawiązują z kolei do polskiego wzornictwa z lat 50’ czy 60’ ubiegłego wieku, mają harmonijne kształty i idealnie wykonane detale. Podstawa jest drewniana, a tapicerka dostępna w wielu rozmaitych kolorach, dzięki czemu można ją dobrać do potrzeb konkretnego wnętrza i przypadku. Trzeba przyznać, że niektóre naprawdę przepięknie się prezentują i aż chce się je mieć u siebie! Fotele dostępne są w wersji z podłokietnikami lub bez – zresztą podobnie jak sofy z tej serii.

fotel-kanu-marbet-style

Ponadczasowy design do domu i firmy

Fotele ze sklejki również znajdują się w ofercie Marbet Style. To interesująca propozycja, jako że są zwykle uznawane za mniej wygodne od tych wyposażonych w specjalne, miękkie siedzisko. Jednakże w tym przypadku zostały tak wyprofilowane, że nie tylko znakomicie wyglądają, ale też bardzo dobrze się w nich siedzi – mowa na przykład o modelach KANU czy KANU 2. Warto wiedzieć, że występują w trzech wariantach projektowych – także w wersji z tapicerowanym siedziskiem i oparciem (jeśli ktoś wolałby jednak taki model) oraz lakierowane w całości, łącznie z podstawą. Fotele mogą mieć różne kolory – w zależności od woli zamawiającego – albo pozostać w kolorze naturalnego drewna. Można nawet pomalować jedynie jedną część – na przykład siedzisko.

fotel-olin-marbet-style

Designerskie fotele pasują też do stolików z tej samej serii (KANU). Razem tworzą ciekawą całość – zestaw wypoczynkowy, który może znaleźć zastosowanie w przestrzeniach prywatnych lub publicznych (na przykład w firmach). Zresztą, wszystkie produkty marki Marbet Style mogą znaleźć się także w biurach czy przedsiębiorstwach. Można je kupować bez stolików – na przykład na poczekalnię. To naprawdę uniwersalne meble, ale Marbet Style wymyśle i inne, intrygujące rzeczy, jak na przykład pufa FIKKA BAG, która całkowicie podbiła nasze serca! Zachęcamy do dokładniejszego zapoznania się z ofertą tej marki – naprawdę warto!

pufa-fikka-bag-marbet-style