designerskie-krzeslo-foro

FORO – idealne krzesło od IDEAL DESIGN

21 lipca 2017

Najpopularniejszy obecnie styl meblowy, jaki wykorzystywany jest we wnętrzach współczesnych mieszkań oraz domów, to po prostu styl nowoczesny. Jest on idealny na dzisiejsze czasy – z jednej strony funkcjonalny, z drugiej pomysłowy, użyteczny i funkcjonalny, a przy tym znakomicie się prezentujący i sprawiający, że pomieszczenia wyglądają przytulnie. Aż chce się w nich mieszkać! Wszystkie meble, jakie wykorzystywane są w takich pomieszczeniach, powinny z jednej strony mieć proste formy, a z drugiej czymś się wyróżniać. W stylu nowoczesnym najistotniejsze są szczegóły – jakieś rzucające się w oczy zdobienie, intensywny kolor, nowoczesne tworzywo itp. Znaleźliśmy ciekawy mebel, który wszystkim polecamy – krzesło FORO. Krzesło pasuje do wystroju nowoczesnych wnętrz, minimalistycznych czy industrialnych typu loft. Jest więc idealne na współczesne czasy!
nowoczesne-krzeslodesignerskie-krzeslo-z-plastiku

FORO – designerskie krzesło

Odpowiednie krzesła w salonie czy jadalni są niezwykle ważne – siadają w nich goście, siada rodzina, a przede wszystkim użytkowane są przez domowników. Niektóre modele, polecane do nowoczesnych wnętrz, do wygodnych z pewnością nie należą, a co za tym idzie mogą być uciążliwe w użytkowaniu. A przecież nie o to chodzi, by meble miały tylko wyglądać – ale głównie o to, by łączyły wygląd z użytecznością na co dzień. Krzesło FORO jest właśnie takie – wystarczy na nie spojrzeć, żeby zauważyć, że prosta forma została nieco udekorowana, ale w nowoczesnym stylu. Także zastosowanie tworzywa sztucznego to krok w stronę nowoczesności. Wszystko razem tworzy mebel wygodny, a ciekawy.

Siedzisko wykonane zostało z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Dostępne jest w kolorze kości słoniowej lub szarym – a dzięki zastosowaniu właśnie takich uniwersalnych barw sam mebel również staje się uniwersalny. Pasuje wszędzie – do wnętrz kolorowych i białych. Ciemne optycznie rozjaśni, w jasnych będzie znakomitym dodatkiem. Wyposażone jest w siedzisko, osadzone na czterech drewnianych nogach, wzmocnionych metalowymi poprzeczkami, tworzących stabilną, solidną konstrukcję. Zastosowane drewno to buk. Warto jeszcze wiedzieć, że najnowsze wytyczne dotyczące trendów w wyposażeniu wnętrz nakazują powrót do natury, a więc używanie właśnie drewnianych elementów. Nadal modne są też metalowe dodatki – tutaj w postaci poprzeczek, układających się w krzyżowy wzór. Krzesło błyszczy – zarówno w świetle dnia, jak i lamp – zatem będzie w stanie rozjaśnić otoczenie. Przyciąga też zresztą spojrzenia – z oczywistych względów, jako że jest bardzo reprezentacyjne.

krzeslo-plastikoweszare-nowoczesne-krzeslo

Gdzie ustawić krzesło?

Nowoczesne krzesło FORO może mieć wiele zastosowań. Jest uniwersalne i może z powodzeniem zostać ustawione w domu prywatnym, jak i w miejscu publicznym. W końcu obecnie nie tylko własne mieszkania meblujemy w stylu nowoczesnych – także i restauracje, kawiarnie czy bary mogą i są w ten modny sposób aranżowane.

Prezentowane krzesło najlepiej będzie się prezentować w salonie, albo gabinecie. Może być użyte w kąciku kawowym, albo czytelniczym, stojąc tuż przy regale z książkami. Krzesło również nadaje się do wyposażenia jadalni, kuchni, a także kawiarni, restauracji czy hoteli. Może się znaleźć w firmach – i to zarówno w poczekalni, na recepcji, jak i w Sali konferencyjnej, albo biurze. Jest na tyle wygodne, że można siedzieć w nim kilka godzin. W domu może również stanąć w sypialni, przy toaletce, albo w pokoju dziecięcym, przy biurku. Klient sam decyduje gdzie je postawi – istotne by rzeczywiście je kupić. Naprawdę jest znakomite i uniwersalne! Z uwagi na fakt, że do jego wykonania zostały użyte materiały uznane za nowoczesne i że ma tak jasne kolory, może znaleźć się też we wnętrzach meblowanych w stylu skandynawskim – drugim, najpopularniejszym obecnie. Optycznie się w nie wpasuje! Krzesło FORO można znaleźć na www.idealdesign.pl.

krzeslo-foro-wymiary-specyfikacja