Wnętrza

FORO – idealne krzesło od IDEAL DESIGN

Najpopularniejszy obecnie styl meblowy, jaki wykorzystywany jest we wnętrzach współczesnych mieszkań oraz domów, to po prostu styl nowoczesny. Jest on idealny na dzisiejsze czasy – z jednej strony funkcjonalny, z drugiej pomysłowy, użyteczny i funkcjonalny, a przy tym znakomicie się prezentujący i sprawiający, że pomieszczenia wyglądają przytulnie. Aż chce się w nich mieszkać! Wszystkie meble, jakie wykorzystywane są w takich pomieszczeniach, powinny z jednej strony mieć proste formy, a z drugiej czymś się wyróżniać. W stylu nowoczesnym najistotniejsze są szczegóły – jakieś rzucające się w oczy zdobienie, intensywny kolor, nowoczesne tworzywo itp. Znaleźliśmy ciekawy mebel, który wszystkim polecamy – krzesło FORO. Krzesło pasuje do wystroju nowoczesnych wnętrz, minimalistycznych czy industrialnych typu loft. Jest więc idealne na współczesne czasy!
nowoczesne-krzeslodesignerskie-krzeslo-z-plastiku

FORO – designerskie krzesło

Odpowiednie krzesła w salonie czy jadalni są niezwykle ważne – siadają w nich goście, siada rodzina, a przede wszystkim użytkowane są przez domowników. Niektóre modele, polecane do nowoczesnych wnętrz, do wygodnych z pewnością nie należą, a co za tym idzie mogą być uciążliwe w użytkowaniu. A przecież nie o to chodzi, by meble miały tylko wyglądać – ale głównie o to, by łączyły wygląd z użytecznością na co dzień. Krzesło FORO jest właśnie takie – wystarczy na nie spojrzeć, żeby zauważyć, że prosta forma została nieco udekorowana, ale w nowoczesnym stylu. Także zastosowanie tworzywa sztucznego to krok w stronę nowoczesności. Wszystko razem tworzy mebel wygodny, a ciekawy.

Siedzisko wykonane zostało z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Dostępne jest w kolorze kości słoniowej lub szarym – a dzięki zastosowaniu właśnie takich uniwersalnych barw sam mebel również staje się uniwersalny. Pasuje wszędzie – do wnętrz kolorowych i białych. Ciemne optycznie rozjaśni, w jasnych będzie znakomitym dodatkiem. Wyposażone jest w siedzisko, osadzone na czterech drewnianych nogach, wzmocnionych metalowymi poprzeczkami, tworzących stabilną, solidną konstrukcję. Zastosowane drewno to buk. Warto jeszcze wiedzieć, że najnowsze wytyczne dotyczące trendów w wyposażeniu wnętrz nakazują powrót do natury, a więc używanie właśnie drewnianych elementów. Nadal modne są też metalowe dodatki – tutaj w postaci poprzeczek, układających się w krzyżowy wzór. Krzesło błyszczy – zarówno w świetle dnia, jak i lamp – zatem będzie w stanie rozjaśnić otoczenie. Przyciąga też zresztą spojrzenia – z oczywistych względów, jako że jest bardzo reprezentacyjne.

krzeslo-plastikoweszare-nowoczesne-krzeslo

Gdzie ustawić krzesło?

Nowoczesne krzesło FORO może mieć wiele zastosowań. Jest uniwersalne i może z powodzeniem zostać ustawione w domu prywatnym, jak i w miejscu publicznym. W końcu obecnie nie tylko własne mieszkania meblujemy w stylu nowoczesnych – także i restauracje, kawiarnie czy bary mogą i są w ten modny sposób aranżowane.

Prezentowane krzesło najlepiej będzie się prezentować w salonie, albo gabinecie. Może być użyte w kąciku kawowym, albo czytelniczym, stojąc tuż przy regale z książkami. Krzesło również nadaje się do wyposażenia jadalni, kuchni, a także kawiarni, restauracji czy hoteli. Może się znaleźć w firmach – i to zarówno w poczekalni, na recepcji, jak i w Sali konferencyjnej, albo biurze. Jest na tyle wygodne, że można siedzieć w nim kilka godzin. W domu może również stanąć w sypialni, przy toaletce, albo w pokoju dziecięcym, przy biurku. Klient sam decyduje gdzie je postawi – istotne by rzeczywiście je kupić. Naprawdę jest znakomite i uniwersalne! Z uwagi na fakt, że do jego wykonania zostały użyte materiały uznane za nowoczesne i że ma tak jasne kolory, może znaleźć się też we wnętrzach meblowanych w stylu skandynawskim – drugim, najpopularniejszym obecnie. Optycznie się w nie wpasuje! Krzesło FORO można znaleźć na www.idealdesign.pl.

krzeslo-foro-wymiary-specyfikacja