Wnętrza

Scab Design – meble do każdego domu

Wciąż poszukujemy nowych, jeszcze ciekawszych produktów, które mogłyby zainteresować naszych czytelników i znaleźć niezastąpione miejsce w ich mieszkaniach czy domach. Wybór jest na szczęście bardzo duży, więc zawsze znajdzie się coś godnego polecenia – rzeczywiście na świecie istnieje wielu zdolnych projektantów, których prace zasługują na kupienie. W tym artykule będziemy chcieli polecić wszystkim włoskie meble – projekty firmy Scab Design. Są to unikalne produkty, które świetnie będą pasować do nowoczesnych wnętrz, utrzymanych w wielkomiejskich stylach. Przede wszystkim dlatego, że same z siebie wyglądają wspaniale, ale również i dlatego, że cechują się wielką wygodą. Tym, co wyróżnia designerskie krzesła Scab Design jest tworzywo! Prezentujemy kilka najbardziej godnych polecenia – naszym zdaniem – produktów.

krzesla-scab-designwloskie-krzesla-scab-design

Krzesło NATURAL GIULIA

Co nas urzekło w tym modelu? Przede wszystkim ciekawa forma! Krzesła z tej serii prezentują się fantastycznie i stanowią świetne dopełnienie wielu aranżacji – tak ogrodowych, jak i tarasowych czy salonowych. Można je ustawić w sypialni, w kąciku kawowym, w gabinecie – mają wiele zastosowań. Siedzisko wykonane jest z technopolimeru, a nogi to stalowa rama, pokryta drewnem bukowym. Warto dodać, że siedzisko ma ciekawy kształt – oparcie przechodzi w podłokietniki, aż niknie z przodu, zlane z ramą. Z tyłu zaś umieszczono interesującą ozdobę – plecy przypominają kraty. Jeśli chodzi o kolory, krzesło dostępne jest w trzech barwach – lnianym, antracytowym i szarym gołębim. Dzięki temu można je dopasować wszędzie – są bowiem uniwersalne!

krzesla-transparentne-scab-designkrzeslo-dymione-scab-design

Krzesła transparentne dymione

Czy ktoś ma w domu krzesło, które jest przezroczyste? Nie? A ktoś chciałby mieć? Wierzymy, że tak – nas podobne krzesła po prostu urzekły! To krzesła z plastiku, które są wyjątkowo odporne i w związku z tym nadają się do użytku zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Posiadają przy tym atest jakości włoskiego instytutu CATAS. Krzesła są odporne na zarysowania, mają ciekawą formę, a ich transparentność – która może być ukazana w większym lub mniejszym stopniu, w zależności od modelu – to wielki plus. Przez krzesło można zobaczyć rzeczy umieszczone za nim czy pod nim. Z tego względu te niesamowite meble pasują idealnie do nowoczesnych wnętrz – zarówno mieszkań, jak i biur. I to tych w wielkich firmach, gdzie aranżacja wnętrz naprawdę się liczy, bo chcemy zaimponować współpracownikom, klientom i kontrahentom. Podobne krzesła na pewno pozwolą osiągnąć taki efekt. Polecane modele to krzesło ISY, krzesło GLENDA, krzesło IGLOO z podłokietnikami i IGLOO bez podłokietników.

Krzesła występują w wersji transparentnej lub transparentnej dymionej – te pierwsze są niemal niezauważalne, gdy staną na kolorowym tle. Te drugie zaś są nieco ciemniejsze z uwagi na efekt przydymienia, który jest rzeczywiście widoczny. Obie wersje robią jednak wrażenie – zwłaszcza, gdy się je zestawi z przezroczystymi stolikami, na przykład stół NATURAL METROPOLIS, stolik kawowy NATURAL METROPOLIS H.50, albo stół NATURAL METROPOLIS ROUND TOP.

wloski-stol-metropolis-scab-designnatural-giulia-scab-design

Kolorowe i częściowo drewniane

Wszystkie włoskie krzesła, jakie tu prezentujemy są godne uwagi. To bardzo wygodne meble, nowoczesne krzesła, które pasują do wielu różnych wnętrz i które z pewnością trafią do różnych gustów. Chcemy zwrócić szczególną uwagę jeszcze na dwa typy takich produktów – krzesła plastikowe przezroczyste lecz kolorowe oraz krzesła częściowo przezroczyste. O co dokładnie chodzi? O to, że wspomniane w poprzednim akapicie krzesła transparentne można również kupić w wersji barwionej, co daje niesamowity efekt. Naprawdę! Można przez nie zobaczyć to, co jest ustawione dalej, a jednocześnie widać, że dany przedmiot (czyli krzesło) tam stoi, ponieważ jest kolorowe.

Inny typ to krzesło NATURAL MISS B ANTISHOCK, które składa się z poliwęglanowego siedziska transparentnego lub białego oraz z nóg z litego drewna bukowego. Model ten jest też wygodny – zostało to sprawdzone! Dlatego z czystym sumieniem polecamy zainteresowanym wszystkie, wspomniane rodzaje krzeseł i produktów od Scab Design. Te krzesła plastikowe – i więcej rzeczy wspomnianej marki – można znaleźć na stronie www.idealdesign.pl. Polecamy!

stol-metropolis-scab-design