Wnętrza

CS HOME – Marka warta zainteresowania

CS HOME to marka, którą możemy z czystym sumieniem każdemu polecić. Projektanci pracujący w firmie dbają nie tylko o to, żeby tworzone rozwiązania meblowe były estetyczne, ale i funkcjonalne. Stanowią zatem interesujący dodatek do każdego domu, a każda osoba, która szuka czegoś oryginalnego, na pewno się nie zawiedzie! Warto mieć na uwadze, że pracownicy CS HOME tworzą przedmioty, które nie tylko będą użyteczne, ale też wśród których aż przyjemnie będzie mieszkać! To designerskie meble – zarówno meble do wyposażenia biur, jak i meble do salonu oraz innych, prywatnych przestrzeni domowych. Specjaliści z firmy sami o sobie mówią, że są grupą wzorników przemysłowych i projektantów, która zdobywała doświadczenie projektując przedmioty codziennego użytku, wnętrza oraz prowadząc inwestycje budowlano-wykończeniowe. W artykule chcemy opowiedzieć czytelnikom o kilku meblach, które szczególnie przyciągnęły naszą uwagę – projektu właśnie CS HOME! O co dokładnie chodzi?

stolik kawowy cs home stellar ideal design polskie meble designerskie

Stolik kawowy Stellar

Nowoczesne stoliki kawowe są teraz bardzo chętnie kupowane. Pasują zarówno do wnętrz prywatnych, jak i bardziej służbowych. W związku z tym można je kupić tak do salonu, jak i do gabinetu firmowego. Ponieważ raczej pije się przy nich kawę nie samotnie, ale z kimś, taki stolik powinien być dosyć reprezentacyjny. Im ważniejsze osoby przy nim siadają, tym bardziej! W tej chwili ogólnie rzecz biorąc stawia się w aranżacji wnętrz na oryginalność – i dlatego nawet jeden oryginalny element we wnętrzu może znacząco odmienić odbiór całej przestrzeni. Stolik kawowy Stellar jest rozwiązaniem niezwykle interesującym. Jego kształt zainspirowany został gwiazdami. W dodatku można zamówić go w dowolnym kolorze blatu! Wszystko dzięki temu, że klient może samodzielnie wybrać, czy chce blat stalowy czy z płyty MDF. Jeśli zdecyduje się na blat stalowy, dostępne kolory to antracytowy, biały lub czarny. W przypadku płyty MDF dostępne zaś są wszystkie kolory z bogatej palety barw – można więc dopasować go do każdego wnętrza!

cs home stolik soho hexagon ideal design 

Stolik kawowy Soho Hexagon

Nieco podobny do swojego poprzednika jest stolik kawowy Soho Hexagon. Blat dostępny jest w 3 podstawowych kolorach, zaś podstawa stolika może być utrzymana w dowolnym kolorze z bogatej palety barw. Stolik ten jest dosyć ciekawy wizualnie głównie ze względu na nóżki ułożone w dosyć nietypowy sposób. Otóż, przybierają one formę litery A, dzięki czemu całość prezentuje się bardzo oryginalnie, a jednocześnie stolik jest odpowiednio stabilny. Takie ciekawe rozwiązania czynią z mebli świetne wyposażenie wnętrz bardziej lub mniej oficjalnych. Z łatwością można sobie przecież wyobrazić, że taki stolik umieszczony zostanie w dużym gabinecie firmowym, ale sprawdzi się też świetnie umieszczony w kącie salonu, przy fotelach, albo w jego centralnej części, przy której umieszczamy też narożnik czy kanapę. Stolik ma 3 nóżki, a jego cechą charakterystyczną jest też minimalizm wykonania. To prosty mebel, który w związku z tym można łatwo dopasować do każdego wnętrza – zwłaszcza tego nowoczesnego. Podobne, designerskie meble cieszą się obecnie dużą popularnością – a my zachęcamy do zakupu stolika, ponieważ jest naprawdę wygodny w użytkowaniu, a wygląda pięknie!

cs home stolik timber block ideal design

Stolik Timber Block

Naszą ostatnią propozycją dla klientów zainteresowanych oryginalnymi rozwiązaniami do gabinetu czy salonu, jest stolik Timber Block. To stolik kawowy o minimalistycznym charakterze, ale wyraźnie odznaczający się na tle zwykłych mebli. Jest bowiem bardzo nowoczesny – a można go jeszcze bardziej unowocześnić, ponieważ drewniany blat posiada stalową podstawę, która może być dowolnego koloru – wszystko zależy od klienta. Paleta braw jest bardzo szeroka, więc stolik można z łatwością dopasować do każdego wnętrza, a to czyni z niego mebel naprawdę uniwersalny. Blat ma 3 centymetry grubości i wykonany został z litego drewna dębowego – jest więc bardzo wytrzymały. Unikalne, bryłowe połączenie ze stalową podstawą sprawia jednak, że wydaje się naprawdę lekki. Może być wykończony olejem lub lakierowany bezbarwnie. Wszystkie prezentowane meble można znaleźć na stronie IDEAL DESIGN (adres tego sklepu internetowego to www.idealdesign.pl).