Wnętrza

Minko – Najciekawsze biurka do domu!

W każdym domu musi się znaleźć przynajmniej jedno biurko, przy którym można zasiąść i coś poczytać, namalować czy napisać. Oczywiście, biurka są niezbędne dzieciom, ale korzystają z nich chętnie także dorośli! Zwykle jednak w sklepach można znaleźć właśnie biurka przeznaczone do pokoju dziecięcego, ponieważ z góry uważa się, że wszystko co konieczne dorosła osoba może zrobić przy jakimkolwiek stole. A przecież dawniej – na przykład do pisania listów – dla osób dojrzałych przeznaczone były również specjalne biurka, które teraz czarują swoim pięknem w muzeach i są powszechnie podziwiane. I choć dziś wydają się większości osób zbyt ozdobne, u znanych projektantów i firm meblarskich można znaleźć doskonałej jakości, oryginalne biurka, które czarują swoją prostotą, a jednocześnie są użyteczne i wyjątkowe. Takie właśnie produkty można znaleźć u producenta Minko – przedstawiamy je, ponieważ nas oczarowały i chcemy podzielić się ze wszystkimi naszymi czytelnikami swoimi wrażeniami!

biurko basic white minko ideal design

Żeby tylko pasowało

Niektórzy zastanawiają się gdzie konkretnie mogliby ustawić biurko – tymczasem może to być zarówno kącik czytelniczy, jak i miejsce w sypialni. Przecież burko będzie służyć nie tylko do pisania, ale można na nim ustawić na przykład kosmetyki i lusterko. Bardziej chodzi o to, żeby produkt był utrzymany w stylu, w którym zaaranżowana jest reszta pomieszczenia. W tej chwili najbardziej modne i rozpowszechnione są styl nowoczesny oraz styl skandynawski. Biurka firmy Minko, które chcemy przedstawić swoim czytelnikom będą się świetnie prezentować w takich wnętrzach! Pasują zresztą i do wielu innych – na przykład loftowych. Są oryginalne, od razu przyciągają spojrzenia, a do tego są bardzo funkcjonalne. Mają spory blat i miejsca, w których można coś schować. A sama firma umożliwia ich zakup w różnych kolorach. Można je zamówić na IDEAL DESIGN – wybierając spośród wielu dostępnych kolorów. Dokładny adres tego sklepu internetowego to: www.idealdesign.pl. To designerskie, nowoczesne meble, jakie spodobają się wszystkim użytkownikom – bez względu na gust!

minko biurko basic white ideal design meble designerskie

Minko – Biurko Basic

Pierwszym biurkiem, które podbiło nasze serce, jest model Basic od firmy Minko. Jest ręcznie wykonane, a do tego posiada 2 szuflady, w których można schować swoje skarby. Sprawdzi się z tego powodu zarówno w prywatnych domach, jak i w biurach – na pewno przychodzący klienci i kontrahenci będą zainteresowani jego pochodzeniem, ponieważ przyciąga spojrzenia. To meble polskie, co jeszcze bardziej świadczy na ich korzyść – kupując biurka, wspieramy nasz polski przemysł i polskich projektantów. Biurko Basic wykonane jest z płyty laminowanej i litego drewna. Całość spięta jest stalowymi elementami w kolorze czarnym lub białym. Wykończenie blatu biurka dostępne jest w 12 kolorach z palety BASIC, a jeśli wybierzemy wersję Luxury, można nawet liczyć na możliwość wykonania biurka w dowolnych odcieniach – z dostępnej, szerokiej palety NCS. Wybrać można zresztą nie tylko kolor blatu, ale i nóżek, na których biurko jest ustawione. Może to być buk olejowany, dąb olejowany, albo czerń lub biel. Co jeszcze warto wiedzieć? Że biurko jest wygodne i dostępne w różnych wymiarach, aby jeszcze lepiej sprawdzać się we wnętrzach.

biurko slim plus minko ideal design

Minko – Biurko Slim Plus

Biurko o nieco cieńszym blacie to model Slim Plus. Blat jest cieniutki, więc tak naprawdę mebel mógłby zostać uznany za stół, gdyby nie 2 wnęki, ulokowane na jego końcu. Nadstawka pozwala na lepsze zagospodarowanie powierzchni blatu. Można coś ustawić zarówno we wnękach, jak i na nich. Czy dosunie się je do ściany, czy też będą ustawione przodem do środka pomieszczenia, biurka tego typu zawsze będą się prezentować wyjątkowo pięknie. Oczywiście, w przypadku tego modelu również możemy liczyć na dogodne możliwości wyboru – zarówno rozmiarów, jak i kolorów blatu, dostępnego w szerokiej gamie kolorów z palety Basic. W przypadku wyboru wykończenia LUXURY istnieje możliwosć pomalowania blatu na dowolny kolor z palety NCS. Biurko jest ręcznie wykonane – proste w swej formie, lekkie w wyglądzie, ale jednocześnie bardzo charakterystyczne.