Wnętrza

Meble inspirowane – design w dobrej cenie

Każdy pragnie, żeby jego dom lub mieszkanie prezentowało się możliwie jak najlepiej – z tego względu dokładamy wszelkich starań, żeby wybierać najlepszej jakości produkty i aranżować wszystko w wygodny dla nas sposób. Wybór mebli nie jest wcale łatwy, ponieważ są to przedmioty, które w zamyśle mają nam służyć przez wiele lat. Dlatego też mnóstwo osób poszukuje czegoś specjalnego – czegoś, co wyróżni dane pomieszczenie od innych, podobnych. Zwłaszcza obecnie szukamy czegoś wyjątkowego, ponieważ nastała moda na oryginalność. Chcemy wszyscy dobrze wypadać przed znajomymi i rodziną, a aranżacja wnętrz świetnie oddaje nasz charakter – podobnie jak to czyni sposób naszego ubioru. Meble inspirowane, które prezentujemy, to wysokie klasy produkty, które swoim designem oraz wygodą upiększą każde wnętrze!

krzeslo inspirowane pantone

Dlaczego meble inspirowane?

Inspirowane meble to termin oznaczający produkty nieco odmienne, lecz inspirowane pomysłami znanych marek. Dzięki tej inspiracji otrzymujemy doskonałej klasy rzeczy, które swoją formą, kolorem czy sposobem dobierania różnych elementów po prostu zachwycają, a do tego możemy je dostać w dużo niższych cenach niż te oryginalne, od topowej marki. Z tego właśnie względu wiele osób decyduje się na nie – nawet i ci, którzy co prawda o podobnych marzyli, jednak po prostu nie było ich na nie stać.

Meble inspirowane są tak samo ładne jak ich pierwowzory – czasem nawet ładniejsze, bo udoskonalone. Dlatego zachęcamy do ich kupna, ponieważ w wielu z nich można się naprawdę zakochać! O które konkretnie modele chodzi?

designerskie krzeslo inspirowane gap ideal design

Które meble inspirowane kupić?

Nasze serca zdobyły: krzesło DSW, PANTONE, stół DSW, VICORIA, krzesło GAP, krzesło NORDIC oraz stół CYKLON. Wszystkie produkty są oczywiście nimi inspirowane – dlaczego warto je mieć? Zestaw DSW jest jednym z najpiękniejszych, jakie można ustawić w kuchni czy jadalni. Forma jest lekka, nowoczesna, a jednocześnie całość wygląda na klasyczną – z jedynie współczesnymi dodatkami. Krzesła są wygodne, a stół idealnie do nich pasuje. Oczywiście, z racji wyglądu można go zestawiać również z innymi – na przykład czarnymi. W każdej aranżacji będzie się prezentował świetnie.

Krzesło inspirowane PANTONE, czyli wielkim klasykiem i ikoną designu, posiada niezwykle ciekawą formę i w związku z tym będzie się świetnie nadawać do różnych wnętrz w stylu nowoczesnym. Całość jest na tyle intrygująca, że nawet jeśli krzesło będzie pojedyncze, i tak będzie zwracać uwagę. Można zatem wybrać jakiś tęczowy, intensywny kolor i ustawić produkt w mało interesującym wnętrzu, żeby dodać mu optycznej energii. Czasem tak niewielka zmiana oznacza bardzo wiele! Zjawiskowe jest też krzesło inspirowane NORDIC – jego forma jest może dużo prostsza, ale i tak warta uwagi. Nadaje się najlepiej do jasnych pokojów dziennych, kuchni, albo gabinetów, które chcemy optycznie rozjaśnić. Kto szuka czegoś nieco bardziej ekstrawaganckiego, powinien zdecydować się na designerskie krzesło inspirowane GAP. Całość składa się z jak gdyby geometrycznych, pustych trójkątów, połączonych ze sobą bokami. Mimo takiego dziwnego wyglądu jest nadzwyczaj wygodne, a do tego bardzo oryginalne.

stol inspirowany cyklon ideal design

Spośród wymienionych przez nas mebli inspirowanych, zostały jeszcze krzesło VICTORIA oraz stół CYKLON. Uważamy, że zbrodnią jest ich nie cenić – zwłaszcza tego pierwszego, który jest transparentny i w związku z tym wzbudzi podziw w każdym odwiedzającym. Forma jest nieważna, choć i tak doskonała – liczy się przede wszystkim efekt. Ustawione na odpowiednim tle krzesło może zdziałać we wnętrzu prawdziwe cuda! A stół inspirowany CYKLON? Świetnie się dopasuje między innymi do takich przezroczystych, nowoczesnych krzeseł. Łączy w sobie wszystko, co najważniejsze w nowoczesnych meblach – ciekawą formę, właściwe tworzywa i użyteczność. Jak więc widać, można mieć w domu interesujące produkty, nawiązujące do znanych marek i inspirowane najlepszymi pomysłami, ale zapłacić za to o wiele rozsądniejszą cenę niż zazwyczaj. Grunt to rozsądek! Wymienione produkty można znaleźć na www.idealdesign.pl. Warto zajrzeć!

stol i krzesla inspirowane dsw wood