Wnętrza

Kliff Design – projektowanie wnętrz nowoczesnych

Kliff Design – projektowanie wnętrz nowoczesnych

Każdy marzy o wspaniale urządzonych wnętrzach, które mogłyby być wizytówką właściciela – zarówno jeśli chodzi o pomieszczenia prywatne, jak i publiczne, na przykład firmowe. Nie każdy jednak posiada zmysł estetyczny, pozwalający dobrać do siebie wszystkie meble i dodatki w taki sposób, by pozornie niepasujące do siebie rzeczy ładnie się komponowały, nie sprawiały wrażenia ciężkości, przesady, nie raziły w oczy. Dlatego też wiele osób korzysta z rad projektantów, ufając, że oni wszystko do siebie dopasują. Ale – jak w każdej branży – są lepsi i gorsi przedstawiciele tego zawodu. Dlatego pomyśleliśmy, że polecimy naszym zdaniem najlepszych projektantów, by wszyscy zainteresowani wiedzieli, gdzie warto się zgłaszać. Jedną z najciekawszych i najbardziej wartych uwagi firm jest Kliff Design! Postaramy się opowiedzieć krótko o niej i jej projektach!

kliff_design_biuro_archtektoniczne_projektowanie_wnetrz

Kliff Design – informacje o firmie

Kliff Design jest biurem architektonicznym, zajmującym się projektowaniem wnętrz mieszkalnych oraz komercyjnych. Czyni to w sposób kompleksowy, co jest największym plusem tej firmy. Zajmuje się zarówno projektowaniem mebli, grafik do pomieszczeń, jak i dobieraniem dodatków, a także – co ciekawe – tworzeniem wizualnej identyfikacji konkretnych klientów. O co chodzi? O to, że aby zostać zapamiętanymi, musimy się czymś odróżnić od reszty – jest to tym ważniejsze, jeśli posiadamy swoje przedsiębiorstwo i przez naszą firmę przewija się mnóstwo wszelakich klientów, potencjalnych klientów, współpracowników, kontrahentów i tak dalej. Dobrze by było, żeby wizerunek firmy był spójny – na przykład jeśli zajmuje się ona nowoczesnymi technologiami, nie może być urządzona starodawnie, a jeśli to siedziba grafika komputerowego, powinno się w niej pojawić mnóstwo grafik, a nie antyków. Identyfikacja wizualna firmy to zresztą coś więcej – jak przekonuje Kliff Design!

kliff_design_biuro_archtektoniczne_projektowanie_nowoczesnych_wnetrz

Od nazwy po gadżety

Identyfikacja wizualna firmy obejmuje tworzenie jej spójnego wizerunku – który byłby świetnie rozpoznawalny przez klientów i partnerów biznesowych. To bardzo istotne, ponieważ dzięki temu prezentuje się ona o wiele bardziej profesjonalnie i szybko przypomina – a to często decyduje o tym, z usług jakiej placówki czy produktu jakiej marki ktoś skorzysta. W tym przypadku Kliff Design pomaga więc tworzyć zarówno logo, wizytówki, szyldy, jak i grafiki dekoracyjne, teczki i foldery, papiery firmowe, a nawet gadżety, które można rozdawać klientom. Wszystko to umieszczane jest w księdze znaku i poprzedzone gruntowną analizą – zarówno już istniejącego wizerunku firmy, jak i wizerunków konkurencji (ażeby się nie powtarzać). Projektanci pomagają stworzyć coś ciekawego i wpadającego w pamięć. Bardzo nam się taka usługa podoba i gorąco polecamy – to chyba jedna z nielicznych, tak kompleksowych ofert na rynku!

kliff_design_biuro_archtektonicze_projektowanie_nowoczesnych_designerskich_wnetrz

Aranżacja wnętrz przede wszystkim

Tworzenie spójnego wizerunku firmy to jednak element poboczny – przede wszystkim Kliff Design zajmuje się aranżacją wnętrz! Prowadzi przy tym zarówno doradztwo w sprawie wykończenia – co do czego dobrać, co z czym zestawić, co usunąć – jak i w zakresie działania wielu innych branż, które wpływają na ostateczny kształt całości. Chodzi tu więc również o doradztwo techniczne i prowadzenie uzgodnień branżowych w sprawach wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, wentylacyjno-klimatyzacyjnych, a także uzgodnień z rzeczoznawcami. Teraz chyba wszyscy rozumieją nasz zachwyt, prawda? Jest to naprawdę kompleksowa usługa! Wystarczy też spojrzeć na niektóre realizacje, wykonane przez Kliff Design, by się zachwycić – na przykład pełen przepychu Boutiq DIAZA, radosną i nowoczesną aranżację wnętrza przedszkola w Rzeszowie, stylową REZYDENCJĘ GLAMOUR, albo nowoczesne wykończenie biur EKOMAX. Jesteśmy pod wrażeniem i sami polecamy wszystkim tą firmę! Wykona zarówno projekty dla mieszkań prywatnych, jak i przestrzeni publicznych – biurowych, urzędowych, usługowych. Firma ceni sobie styl nowoczesny, ale potrafi umiejętnie do łączyć z elementami innych stylów, jeśli zachodzi taka potrzeba – na przykład z uwagi na spójność wizerunku firmy czy reszty przestrzeni.