Wnętrza

NOLITA – włoskie krzesła ogrodowe

NOLITA – włoskie krzesła ogrodowe

Każdy kto ma przy swoim domu ogród, bądź wyjeżdża za miasto, aby spędzić czas na swojej ulubionej działce, zakupuje akcesoria ogrodowe – stoły, parasole, ławki. Często dochodzą do tego huśtawki, a nawet hamaki. Naturalnie nie można też zapominać o krzesłach. Dobrze, aby były nowoczesne i idealnie komponowały się z pozostałymi meblami. Nie jest bowiem tajemnicą, że w dzisiejszych czasach najlepiej prezentują się meble designerskie. Dzięki ich zakupowi można zrobić wrażenie na rodzinie lub znajomych, którzy przyjdą, by spędzić u nas odrobinę wolnego czasu. Meble te wyróżniają się na tle innych tego typu zestawów swoją funkcjonalnością, stylem i oryginalnością. Każdemu kto szuka do swojego ogródka wspaniałych krzeseł poleca się krzesła NOLITA. Modele 3650, 3651, 3655, 3556 oraz hoker 3657 idealnie spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Tym bardziej, iż dostępne są w różnych kolorach. Można nabyć je zarówno w komplecie, jak i w postaci pojedynczych egzemplarzy.

wloskie_designerskie_nowoczesne_krzesla_ogrodowe_nolita

Metalowe i oryginalne

Krzesła z grupy NOLITA doskonale spełniają swoje funkcje i idealnie nadają się do korzystania z nich na zielonym terenie. Otóż te krzesła włoskie zostały zaprojektowane przez Simone Mandelliego i Antonio Paglialuro. Odwołują się one do pierwotnych założeń firmy, nawiązując do projektów pochodzących z roku 1963, autorstwa Mario Pedraliego. Są wykonane z metalu i mają bardzo charakterystyczny, oryginalny design. Z pewnością zwrócą na siebie uwagę. Tym bardziej, że można je dostać w różnych kolorach. Na pierwszy rzut oka Modele 3650, 3651, 3655, 3556 są do siebie podobne, lecz można zauważyć między nimi drobne różnice.
Pierwszy – model 3650 – posiada następujące wymiary: wysokość 77,5 cm, szerokość 54,5 cm, głębokość 53 cm, zaś wysokość jego siedziska wynosi 46,5 cm. W związku z tym, że jest to krzesło metalowe jego waga to 4,8 kg. Cena za pojedynczy egzemplarz wynosi 680 złotych.
Drugie krzesło z rodziny NOLITA – model 3651 – różni się od poprzedniego modelu jedynie wysokością. Otóż wynosi ona 85 cm. W związku z tym jest też nieznacznie cięższe, jego waga wynosi 5,1 kg. Za jedno krzesło trzeba zapłacić 721 złotych.
Trzeci model krzesła należący do rodziny NOLITA to 3655. Jego wysokość wynosi 77,5 cm, szerokość 59 cm, głębokość 53 cm, wysokość siedziska 46,5 cm. Producenci podają również wysokość podłokietników, która wynosi 67 cm. Krzesło NOLITA 3655 waży 5,5 kg, zaś jego cena to 845 złotych.
Model 3656 to krzesło o następujących wymiarach: wysokość 85 cm, szerokość 59 cm, głębokość 53 cm. Wysokość siedziska wynosi 46,5 cm, zaś wysokość podłokietników 67 cm. Krzesło z rodziny NOLITA, model 3656 kosztuje dokładnie 900 złotych.
Krzesła włoskiego producenta można zamawiać w większych ilościach, zaś minimalna ilość to 2 sztuki. Dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad odpowiednią barwą krzeseł mamy bardzo miłą niespodziankę. Otóż można je zakupić w wielu kolorach. Modele 3650, 3651, 3655, 3656 są dostępne w barwach: białej, żółtej, pomarańczowej, czerwonej, zielonej, lazurowej, antracytowej, a także w kolorze terakoty. Dzięki szerokiej palecie barw, będzie można z powodzeniem dopasować je do posiadanych lub zakupionych wcześniej mebli.

wloskie_designerskie_nowoczesne_krzesla_ogrodowe_nolita_metalowe

A może hoker?

Od wielu lat coraz większą popularnością cieszą się również hokery, czyli tzw. krzesła barowe. Wiele osób będzie zaskoczonych tą teorią, ale nadają się one również idealnie do użytku zewnętrznego. Doskonale będą prezentowały się w ogrodzie i z pewnością wprowadzą nieco oryginalności i nowoczesności do naszego ogródka.
Hokery znajdują się również w rodzinie krzeseł NOLITA. Godny uwagi i niezwykle ciekawy jest model 3657. Jest on również wykonany z metalu. Posiada następujące wymiary: wysokość 87 cm, szerokość 49,5 cm, głębokość 46 cm, wysokość siedziska 65 cm. Pojedynczy hoker włoskiego producenta waży 5,1 kg, a kosztuje 825 złotych. Dostępny jest, podobnie jak wcześniej wspomniane modele standardowych krzeseł, w wielu barwach.

Postawić na jakość i nowoczesność

Rodzina krzeseł NOLITA z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom. Są bowiem unikatowe, mają wyjątkowo ciekawy design i są wyjątkowo wygodne. Nie sposób przejść koło nich obojętnie. Dzięki ich zakupowi można bardzo ożywić kawałek każdego zielonego terenu. Dodatkową, dobrą informacją jest także to, że dzięki swojemu oryginalnemu wyglądowi pasują one do różnego rodzaju mebli ogrodowych. Krzesła NOLITA można zamówić w www.idealdesign.pl