Wnętrza

Krzesło A-1609 – mebel do nowoczesnych wnętrz

Krzesło A-1609 – mebel do nowoczesnych wnętrz

W nowoczesnych wnętrzach – a właśnie takie są obecnie najbardziej popularne – powinny się znaleźć nowoczesne meble! Dzięki temu całość komponuje się jeszcze lepiej – wszystko idealnie do siebie pasuje, a my możemy chwalić się przed znajomymi i rodziną ładnie urządzonym wnętrzem. Jednocześnie meble nowoczesne wyróżniają się czymś na tle innych – jakimś współczesnym elementem, niecodziennym kolorem czy formą. Króluje bowiem kult oryginalności i każdy chce mieć w swoim wnętrzu rzeczy unikatowe, wyjątkowe, o ciekawym designie! Poprzez wystrój wnętrza wyrażamy w końcu swoją własną osobowość, czego nie można było robić przez długie lata, z racji ograniczenia produktów meblowych i dodatków na rynku. Przy tym mówimy nie tylko o aranżacji własnego domu czy mieszkania, ale również pomieszczeń w przestrzeni publicznej – na przykład firm czy restauracji. Jednymi z najważniejszych mebli są krzesła. Powinny byś designerskie, a przy tym funkcjonalne, by zapewniały właściwą wygodę użytkowania. Wszystkim poszukującym idealnych krzeseł dla siebie warto przedstawić model A-1609 od FAMEG. Czym się wyróżnia i jakie są sposoby na jego idealną aranżację?

polskie_nowoczesne_designerskie_krzeslo_a_1609_typ_200_190

Drewniane, naturalne, ekologiczne

Krzesło A-1609 wpisuje się idealnie w najnowszy trend powrotu do natury, stawiania w życiu – i wystroju wnętrz – na ekologię. W bieżącym roku we wnętrzach powinny się koniecznie znaleźć elementy drewniane oraz kolory nawiązujące do natury – jak zieleń, brąz czy niebieski. Jakkolwiek kolory obicia siedziska można sobie dobrać samemu, bo FAMEG daje taką możliwość, tak materiał z którego jest wykonana całość jest niezmienny. W tym modelu jest nim właśnie drewno!
Dzięki zastosowaniu tego tworzywa, krzesło A-1609 pasuje do utrzymanych w nowoczesnym, ekologicznym stylu wnętrz, inspirowanych naturą. Świetnie się też odnajdzie w towarzystwie powierzchni szklanych i metalowych, które również we współczesnych wnętrzach często znajdują swoje miejsce. Najmodniejszy styl skandynawski, surowe, loftowe aranżacje, ale i towarzystwo bardziej oryginalnych dodatków – to najlepsze pomysły na wkomponowanie tych krzeseł w pomieszczenie.

designerskie_polskie_nowoczesne_krzeslo_a_1609_typ_200_190

Dowolny kolor siedziska

Wspomniano przed chwilą o różnych możliwościach wykańczania krzeseł A-1609. Warto wiedzieć, że dostępne są wzorniki nie tylko dotyczące siedzisk, ale także i wybarwień na drewnie bukowym. Dzięki temu można zdecydować się na wersję bardziej jaśniejszą lub ciemniejszą – w zależności od tego, co bardziej pasuje do reszty mebli. Prawdziwy zawrót głowy czeka jednak wszystkich, którzy zastanawiają się nad wyborem barwy tapicerki! Model wyposażony jest w miękką poduszkę, która może mieć dowolny kolor – szary, brązowy, zielony, niebieski, czerwony, fioletowy, żółty, pomarańczowy… Wszystko zaś dostępne w różnych odcieniach!
Takie ułatwienie pozwala dopasować krzesła do już istniejących mebli i na przykład barwy ścian. Warto wiedzieć, że wśród dostępnych barw są też te bardziej uniwersalne, jak biały i czarny, które będą pasować do wszystkiego!

Wygodnie i z klasą

Niektóre nowoczesne meble są – mówiąc bardzo łagodnie – mało praktyczne i mało szykowne. Krzesło drewniane A-1609 od firmy FAMEG jest jednak nowoczesne, a jednocześnie klasyczne w swej formie. Powstało w oparciu o polski klasyk późnego modernizmu, czyli krzesło typ 200-190, projektu profesora Rajmunda Teofila Hałasa. Krzesło – prócz tego, że pasuje do wszystkich wnętrz, również tych urzędowych – jest niezmiernie wygodne. Oparcie ma na tyle długie, by rzeczywiście wspierać kręgosłup, a siedzisko miękkie, ale nie powodujące zapadania się.
Test domowy tego modelu wypadł bardzo pomyślnie – dlatego uważamy, że warto go polecić! Kto pragnie zakupić ów mebel/meble do własnego domu, baru, klubu, czy też firmy może go znaleźć na stronie firmy Ideal Design, która znana jest ze współpracy z wieloma współczesnymi projektantami i z posiadania oryginalnych modeli designerskich mebli. Link do strony sklepu to: www.idealdesign.pl. Zaznaczamy, że model A-1609 prezentuje się urokliwie zarówno w pojedynkę, jak i w całym zestawie, na przykład 4, 6 czy 8 krzeseł.