Wnętrza

Aneta Adamowicz – architektura wnętrz

Aneta Adamowicz – architektura wnętrz

aneta_adamowisz_archtektura wnetrz_biuro_projektowe

Coraz większą uwagę przywiązujemy obecnie do odpowiedniej aranżacji wnętrz – i to zarówno tych prywatnych, jak i służbowych. Trudno się jednak dziwić – kiedyś wyrażaliśmy własną osobowość ubiorem, a teraz staramy się wszyscy, by i wnętrza, w których mieszkamy posiadały jakiś charakter, odzwierciedlając jednocześnie pewne cechy nas samych. Często na pierwszy rzut oka można poznać z kim ma się do czynienia, obserwując jak mieszka. Dlatego tak teraz dbamy o to, by wydawać się innym nowoczesnymi i otwartymi, choć są i osoby, które gustują raczej w dawnych stylach. Bez względu jednak na to, jaki najbardziej przypada nam do gustu, do dobrze zaplanowanych wnętrz przyjemnie się wchodzi, wygodnie w nich przebywa i komfortowo użytkuje. A ładnie zaaranżować wnętrza – oczywiście, uwzględniając indywidualne potrzeby konkretnego klienta – pomaga między innymi biuro architektoniczne Aneta Adamowicz. Krótko o nim opowiemy, ponieważ wydało się nam wyjątkowo warte uwagi!

aneta_adamowicz_projektowanie_wnetrz_biuro_archtektoniczne

Aneta Adamowicz – oferta biura

Wnętrza zaprojektowane przez biuro architektoniczne Aneta Adamowicz dostosowane są do potrzeb konkretnych klientów oraz miejsc, jednak projektanci zawsze starają się, by wszystko miało swój indywidualny rys, oryginalność i wyróżniało się czymś szczególnym. To pozwala na wydobycie z przestrzeni tego, co najlepsze – sprawia, że zapada ona w pamięć. Ponadto firma zawsze stara się, by wnętrza były nie tylko estetyczne, ale i wygodne.
Współpraca z biurem jest kompleksowa – począwszy od wykonania konkretnych pomiarów i fotografii istniejących wnętrz, poprzez przedstawienie klientowi kilku koncepcji i przedstawienie ich w formie wizualizacji 3D, aż po doprecyzowywanie wizji i wykonanie konkretnego projektu, który będzie już uwzględniał realia (również budżetowe) wraz z materiałami, jakie warto zastosować, czy elementami, jakie muszą się w owym wnętrzu znaleźć. Klienci otrzymują od biura Aneta Adamowicz bardzo dokładny projekt, niezbędny do rozpoczęcia prac remontowo-budowlanych. Wszystkie rysunki techniczne będą pomocne przy realizacji planu przez fachowców – jeśli klient sobie tego życzy, firma konsultuje się też z wykonawcami, objaśnia im projekt i sprawuje nadzór nad jego wprowadzaniem w życie. Może również polecić najlepszych fachowców, sprawdzone ekipy remontowe oraz wykonawców z poszczególnych branż. W ten sposób klient może liczyć na mnóstwo ułatwień – i tak naprawdę niczym nie musi się martwić!

aneta_adamowicz_projektowanie_wnetrz_biuro_archtektoniczne_projektowe

Aneta Adamowicz – dotychczasowe realizacje

Uważamy, że firma jest dość interesująca, by polecić ją innym! Wszystkie aranżacje są ciekawe, portfolio bardzo bogate, a partnerzy znani i cenieni w branży. Biuro zdobywa nagrody, wciąż się rozwija i nie boi się podejmować trudnych zadań – wręcz motywują one do działania! Podnoszenie poprzeczki jest czymś, co zawsze warto pochwalić. Zresztą, czytelnik powinien po prostu przyjrzeć się kilku realizacjom i projektom, jakie zostały wykonane przez biuro architektoniczne Aneta Adamowicz. Więcej można znaleźć na oficjalnej stronie firmy. Wśród projektów znajdują się te o charakterze prywatnym, jak i publicznym. Można również zapoznać się z zakończonymi, zrealizowanymi projektami, wnętrzami w trakcie aranżacji, jak i tymi, które posiadają dopiero koncepcję – ale które na pewno powstaną i będą zachwycające!
Nam szczególnie przypadł do gustu projekt „Alpejskie klimaty w Beskidach”, zlokalizowany w Szczyrku i stworzony dla prywatnego inwestora. Urocze przestrzenie, pełne motywów ludowych i utrzymane w folkowym stylu przyciągają i sprawiają, że chciałoby się natychmiast w nich znaleźć! Jednocześnie wszystko jest podane w odpowiednich proporcjach – bez przesady, chaosu i kiczu, o który byłoby w tym przypadku łatwo. Urzekł nas także wygląd kawiarni w Bytomiu – projekt już zrealizowany. Niby prosty, a pełen ciekawych dodatków, które czynią wnętrze nowoczesnym i jednocześnie przytulnym. Także i aranżacja wnętrz firmowych idzie projektantom świetnie – wnętrza Tenneco Polska sp. z o.o w Gliwicach jest nowoczesny i operuje zestawieniami stonowanych barw z tymi ostrzejszymi, pobudzającymi. Wyraźnie dodaje energii! Podoba nam się, że dla każdego zlecenia powstaje kilka możliwych wariantów – klient sam może wybrać, co bardziej mu się podoba. To olbrzymi plus i gorąco zachęcamy do skorzystania z usług Anety Adamowicz – http://www.wnetrza-adamowicz.pl