Wnętrza

Biurka Womeb – Idealne do pokoju dziecięcego

W tej chwili aranżacja wnętrz stała się szczególnie ważna. Tak jak ubiór, tak i wnętrza w jakich żyjemy świadczą dzisiaj o nas samych. Dlatego też dobiera się je do swojego gustu, pasji, wybierając spośród licznych przedmiotów i dodatków, jakie są dostępne. A dostępnych ich jest wiele – w końcu istnieją różne style aranżacyjne, a każdy z nich posiada swoich wielkich zwolenników. Meble polskie są bardzo cenione nie tylko w naszym kraju, ale i w licznych innych państwach. Do tych najbardziej popularnych należą wytwory marki Womeb, która stawia na unikalność. Tworzy nowoczesne produkty, które pasują do licznych, współczesnych wnętrz, ale jednocześnie każdy z nich jest na swój sposób wyjątkowy. Co za tym idzie, po markę Womeb sięgają właśnie te osoby, które pragną stworzyć w pomieszczeniu wyjątkową atmosferę! Postanowiliśmy dziś przedstawić tego wspaniałego producenta mebli, opisując jednocześnie niektóre jego produkty, które mieliśmy przyjemność testować. Czy są warte zakupu?

stol-triple-115-womeb-ideal-design

Marka Womeb – podstawowe informacje

Grupa Womeb wzięła sobie za cel stworzenie takich produktów, które później każdy będzie mógł z powodzeniem wykorzystać do meblowania przestrzeni czy to swojego biura, czy też swojego domu. Ponieważ jednocześnie każdy ma nieco odmienny gust, a meble i dodatki muszą w niego przynajmniej mniej więcej trafiać, produkty marki Womeb zostały tak zaprojektowane, żeby podobały się wszystkim. Jest wiele kolekcji i modeli, dlatego każdy człowiek będzie w stanie wybrać coś wyjątkowego dla siebie. Firma działa już od jakiegoś czasu, oferując swoim klientom możliwość zakupu interesujących produktów, które przyczynią się do podniesienia estetyki wnętrza.

nowoczesne-biurko-des5/2-ideal-design

Marka Womeb – by się wyróżnić

W tej chwili wszyscy stawiamy na oryginalność. W związku z tym także i wnętrza, w których przebywamy powinny być możliwie oryginalne. Powinny odzwierciedlać osobowość konkretnej osoby i pasować do jej gustu. Womeb produkuje mnóstwo różnorodnych mebli, które jednak odznaczają się swoją unikalnością. Istnieje pewien charakterystyczny rys, który nadaje im wyjątkowości. W dodatku Grupa Womeb stale się rozwija, więc każdy klient może podjąć z nią współpracę w celu stworzenia produktów meblowych, które będą idealnie pasować do jego wyobrażeń. Womeb modyfikuje swoje projekty w miarę potrzeb – dlatego też każda rzecz, która wychodzi z tej firmy jest naprawdę niesamowita i często jedyna w swoim rodzaju. W końcu „wyróżnij się” to hasło przewodnie tego producenta, które jest jak najbardziej zgodne z rzeczywistością.

szafka-womeb-edge-pw-1-ideal-design

Marka Womeb – najlepsze produkty

Marka Womeb posiada mnóstwo doskonałych jakościowo produktów, które można dopasować do naprawdę rozmaitych wnętrz. Sporo z nich można nabyć na stronie sklepu IDEAL DESIGN, pod adresem www.idealdesign.pl. Część z tych rzeczy mieliśmy okazję przetestować, więc możemy opowiedzieć swoim czytelnikom o wrażeniach z pierwszej ręki.

Wyjątkowo spodobał nam się na przykład stolik nocny z szufladą – model DES5/1. Minimalistyczny styl pasuje przede wszystkim do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim, jednak w takich pomieszczeniach wyjątkowo dobrze się śpi. Stolik pozwala ukryć wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy i postawić je przy łóżku. Jeśli znajdzie się w pokoju dziecka, w tym samym pomieszczeniu może stanąć na przykład biurko należące do tej samej serii – DES6. Wyjątkowo podoba nam się też zestawienie szafki EDGE-PW-1 z biurkiem PIN44. Taki komplet znakomicie się komponuje we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym. Będzie pasował też do motywów loftowych i industrialnych. Szafa wyróżnia się nietypowym otwieraniem frontów. Jeśli chodzi o rzeczy od Womeb, jest także mnóstwo innych, które nas szczególnie urzekły. Warto na przykład wykorzystać produkty tej marki do umeblowania kącika kawowego – czy to w domu, czy w mieszkaniu, czy też w firmie. Przyda się wtedy stół TRIPLE 115 oraz stolik kawowy MATCH. Bryła tego ostatniego jest szczególna – prezentuje się wyjątkowo nowocześnie. To designerski mebel, w którego stworzeniu pomogła współpraca z architektami. Takie stoliki kawowe do salonu od razu przyciągają spojrzenia i umilają wszystkie spotkania.