Wnętrza

Plastikowe krzesło do jadalni – hit czy kit?

Jadalnia jest szczególnym miejscem w każdym domu – to właśnie tam zbiera się rodzina, gdy wspólnie spożywa posiłek i tam często również zaprasza się gości. Żeby zatem możliwie jak najlepiej spędzać ten czas, warto zaopatrzyć się w specjalne, solidne i estetyczne meble do tego pomieszczenia. W tej chwili istnieje naprawdę ogromny wybór, jednak nie da się ukryć, że niektóre produkty są lepsze od innych. Jakkolwiek w tej chwili mnóstwo osób eksperymentuje z materiałami, to nadal drewno jest tym podstawowym. Tuż za nim uplasowały się zaś metale i przeróżne tworzywa sztuczne. Chociaż niektórzy protestują, to plastik akurat idealnie sprawdza się we wnętrzach zaaranżowanych w stylu nowoczesnym. Jeśli zatem komuś spodobało się krzesło plastikowe, powinien znaleźć sposób, by je umieścić we wnętrzu. My opowiemy w artykule które modele będą nadawały się do jadalni! Czemu warto zainwestować w stołki, krzesła i hokery marki PEDRALI?

hoker-pedrali-volt-688-ideal-design

PEDRALI – wyjątkowe krzesła

Marka PEDRALI to produkty absolutnie wyjątkowe! Meble włoskie, opracowane przy współpracy z najlepszymi architektami i projektantami, dzięki czemu naprawdę każdy znajdzie w ofercie coś dla siebie. Krzesła nadają się do każdego rodzaju wnętrz – zarówno do przestrzeni prywatnych, jak i do przestrzeni firmowych. W jadalni sprawdzą się idealnie – zwłaszcza nasz ulubiony model, czyli hoker VOLT 678, bądź VOLT 677. Zdecydowanie jest to produkt, który warto mieć. Wygodny, wysoki, kolorowy – świetnie będzie pasować zwłaszcza do popularnych w tej chwili wysepek, jakimi oddziela się kuchnię od salonu. Warto dodać, że wymienione hokery dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu rzeczywiście można stworzyć z nich wspaniałe wnętrze. Na pewno spodobają się tym, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań, ale i tym, którzy szanują tradycję. Takie modele łączą w sobie to, co najpiękniejsze tak w dawnych rozwiązaniach, jak i w nowinkach – w efekcie tworzy się coś szczególnego!

hoker-pedrali-rubik-580-ideal-design

Wśród plastikowych krzeseł także i inne przykuło naszą szczególną uwagę – to stołek barowy RUBIK 580 – również dostępny w wielu kolorach. Ten produkt jest barwiony, ale transparentny. Dzięki temu ładnie mieni się, pokazując to, co stoi za nim. Takie rozwiązanie jest obecnie bardzo poszukiwane, ponieważ jest czymś ciekawym. A współczesne aranżacje wnętrz poszukują ciekawostek – szaleją za nimi! Jeśli chodzi o interesujące rozwiązania, które jednocześnie byłyby funkcjonalne, polecamy krzesło DOME 265, jak również produkt GLISS WOOD 905. Ostatnie z rozwiązań jest nam szczególnie bliskie, ponieważ zapewnia wyjątkową wygodę w trakcie siedzenia. Jednakże model DOME 265 także odznacza się stosowną wygodą. Posiada nawet podłokietniki, które pozwalają wygodnie oprzeć na nim ręce.

PEDRALI – co jeszcze warto kupić?

Mnóstwo osób obawia się, że plastikowe krzesła będą nie tylko mniej wygodne od zwykłych, drewnianych czy metalowych, lecz także i mniej stabilne. Oczywiście, i te krzesła – jak wszystkie zresztą – wytrzymują określone obciążenie, jednak nie trzeba się obawiać, że zaraz się rozpadną. Są naprawdę solidne, wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Tutaj naprawdę nie ma przypadków, zatem jeśli kogoś przed zakupem powstrzymywały dotychczas właśnie tego rodzaju obawy, może odetchnąć spokojnie – i kupić dla siebie oraz swojego domu jakiś wspaniały produkt marki PEDRALI!

krzeslo-dome-260-pedrali-ideal-design

Wśród towarów, które zdecydowanie polecamy, jest piękne, transparentne i przydymione lekko krzesło GOSSPIP 620. Jeśli ktoś zdecyduje się na całkowicie przejrzystą wersję, uzyska w jadalni naprawdę niesamowity efekt! Będzie się wydawało, jakby wszyscy goście siedzieli w powietrzu – na pewno będzie to świetne przeżycie tak dla nich, jak i dla samych domowników! W ofercie marki PEDRALI jest jeszcze wiele innych, interesujących rozwiązań. Na pewno takie plastikowe krzesło czy hoker w jadalni to obecnie hit – warto zatem zastanowić się jak włączyć te produkty do wystroju swojego domu czy mieszkania. Wszystkie wartościowe krzesła i stołki tej marki można znaleźć na stronie sklepu internetowego IDEAL DESIGN – na stronie www.idealdesign.pl!