Wnętrza

Cosmo Light – Oświetlenie w stylu hampton

Od dobrze dobranego oświetlenia naprawdę wiele zależy. Nie wszyscy przykładają zaś odpowiednią uwagę do wyboru stosownych lamp, pasujących do konkretnego wnętrza i do klimatu, jaki chce się w tym pomieszczeniu uzyskać. Tymczasem dobre światło potrafi sporo zmienić – ukryć niedostatki jakiegoś wnętrza i podkreślić jego atuty. Ostatnio mieliśmy okazję przetestować lampy w stylu hampton od producenta Cosmo Light. Teraz chcemy czytelnikom opowiedzieć o swoich wrażeniach na ich temat! Czy warto je mieć, a jeśli tak, to co najlepiej kupić? Gdzie można zamówić takie lampy? I czym w ogóle jest wspomniany styl hampton?

lampa-stolowa-quito-cosmo-light

    Kilka słów o stylu hampton

Styl hampton zastosowany we wnętrzu to gwarancja, iż będzie to przestrzeń z klasą. To wnętrza inspirowane klimatami morskimi – styl wziął bowiem swój początek w wypoczynkowych miasteczkach Hamptons na Long Island. Domy w tamtym rejonie są stylowe i jednocześnie przytulne. To przestrzeń wygodna, bardzo klasyczna. Kolorystyka nawiązuje oczywiście do klimatów nadmorskich, więc jest w niej wiele niebieskiego. Pojawiają się jednak i inne barwy – szarości i beże. Ogólnie rzecz biorąc, kolorystyka jest jasna, pastelowa. Nie oznacza to jednak, że takie wnętrza nie powinny być stosownie doświetlone – zwłaszcza jeśli nie można liczyć na duże okna z nadmorskim widokiem.

lampa-wiszaca-chicago-ideal-design

    Lampy w stylu hampton

Lampy w stylu hampton są jasne i radosne. W ogóle dodatki grają tutaj dużą rolę – często mogą całkowicie odmienić wnętrze. Lampy nie tylko są istotne z uwagi na oświetlenie, jakie oferują po zmroku, ale także z uwagi na swoją dekoracyjność w dzień. Ważne, by pasowały do reszty wyposażenia. Wszystkie elementy mają być radosne, kojące. Powinny skłaniać do wypoczynku i relaksu – tak fizycznego, jak i psychicznego. Cosmo Light to firma, która produkuje designerskie lampy. Mogą to być produkty w różnym stylu – w tym także i w stylu hampton. Wśród naszych propozycji dla osób zainteresowanych znalazły się zarówno lampy stołowe, jak i wiszące, a także lampy ścienne i podłogowe. Dzięki temu, iż asortyment firmy jest tak bogaty, zawsze można znaleźć w ofercie coś interesującego, co kogoś szczególnie urzeknie. Wiele lamp pasuje do siebie wzajemnie, więc można je nawet umieścić w jednym pokoju, jako kilka źródeł światła. Wyróżniamy szczególnie kilka pięknych, eleganckich lamp, które najbardziej się nam spodobały:

1.    W tym momencie popularne są nadal lampy złote, wprowadzające do wnętrza szyk i szczególny blask. Można iść tym tropem i zdecydować się na LAMPĘ ŚCIENNĄ COPENHAGEN MIEDZIANĄ oraz LAMPĘ WISZĄCĄ CHICAGO MIEDZIANĄ. Ich dopełnieniem będą wiszące lampy z pojedynczym lub potrójnym źródłem światła z serii COPENHAGEN. Obie najlepiej sprawdzą się zawieszone nad stołem w jadalni czy nad wysepką w kuchni.

2.    Naszym hitem jest bezapelacyjnie LAMPA STOŁOWA QUITO. Jest to model o geometrycznej formie, który udekoruje nie tylko szafki nocne, ale też komody czy stół. Lampa jest czarno-złota i bardzo dekoracyjna. Mimo swoje ozdobności zachowała jednak szlachetność wyglądu – sprawdzi się więc w wielu wnętrzach i na pewno zachwyci wszystkich gości.

3.    Lampa wisząca ROMA, dostępna w białym lub czarnym kolorze, to kolejny produkt tej marki, który nas absolutnie zachwycił. Subtelne łańcuszki dodają całej formie nie tylko lekkości, ale i dekoracyjności. W dodatku światło migocze w nich, sprawiając, ze całe wnętrze prezentuje się jeszcze przytulniej. Lampa najlepiej nadaje się do salonu.

lampa-wiszaca-copenhagen-ideal-design

    Jak zdobyć wyroby Cosmo Light?

Wyroby marki Cosmo Light posiadają naprawdę wielu fanów. Są to produkty wysokiej jakości, które z jednej strony nawiązują do znanych rozwiązań, ale jednocześnie każdy z nich posiada pewne unikalne cechy. Wymieniliśmy tylko kilka produktów godnych zainteresowania – Cosmo Light posiada ich dużo więcej. Kto jest zainteresowany tematem, powinien zajrzeć na stronę IDEAL DESIGN. Pod adresem www.idealdesign.pl znajduje się sklep internetowy, gdzie można znaleźć wiele wyrobów tej marki. Warto!