Wnętrza

Fotel LOUNGE – do biura, gabinetu, firmy…

Wiele się mówi o wyborze odpowiedniego krzesła, które będzie zapewniało stosowną wygodę tym wszystkim osobom, które pracują na komputerze, albo po prostu dużo w swojej pracy siedzą. Przy spędzaniu tylu godzin w jednej pozycji konieczne jest wybranie takiego modelu siedziska, które będzie wspierało kręgosłup, a przede wszystkim zapewniało ciału odpowiedni komfort. Kto pracuje w taki sposób, ten wie, jak odpowiednie krzesło do pracy jest szalenie istotne! Jeśli jednak nie jest to praca domowa, krzesło musi być także odpowiednio reprezentacyjne – by przyjmowani klienci czy współpracownicy widzieli, że miejsce jest stylowe. Fotel LOUNGE, który prezentujemy czytelnikom w tym artykule, na pewno spodoba się każdemu! Już sam jego widok zachwyca, a gdy dodatkowo się w nim siądzie – każdy się w nim zakocha!

fotel z podnóżkiem lounge inspirowany design ideal design

Fotel z historią

Fotel LOUNGE nawiązuje swoim wyglądem do prawdziwej klasyki – jest inspirowany światową ikoną designu Eames Lounge Chair, projektu Charlesa Eamesa z 1956 roku. Takie nawiązanie nie jest oczywiście przypadkowe i na pewno znawcy tematu szybko je wyłapią – fotel tym bardziej wzrośnie w ich oczach, a jego właściciel może w odpowiedzi na zadane przez gościa pytanie błysnąć swoją wiedzą na ten temat. Projekt powstał tak dawno, jednak do dziś jest uznawany za prawdziwy klasyk i szeroko naśladowany – nawiązanie do niego jest więc zaszczytem i oznaką dobrego gustu. Siedzisko wykończone wysokiej jakości włoską skórą (cielęca skóra – I gatunek) czarną lub białą. Podstawa fotela wykonana z aluminium malowanego na czarno z elementami chromowanymi. Komfort siedzenia jest jeszcze dodatkowo podniesiony przez zastosowanie specjalnego, pasującego do fotela podnóżka. Można się w nim wywczas wygodnie wyciągnąć i pomyśleć – nie tylko w biurze, ale na przykład przy dobrej książce, przy kominku.

fotel lounge skora ideal design

 

Fotel do każdego wnętrza

KING HOME – producent prezentowanego modelu fotela – jest firmą znaną ze swoich ciekawych rozwiązań meblowych. Produkty tej marki są nie tylko wygodne, ale i piękne. Tak naprawdę nie są jedynie użyteczne – one są dziełami sztuki! Jeśli więc ktoś pragnie posiadać takie dzieło sztuki we własnym domu czy firmie, może zacząć właśnie od fotela LOUNGE. To meble do wyposażenia biur i meble do salonu, ale sprawdzą się też w sali konferencyjnej, w domowych gabinetach i bibliotekach, w kącikach czytelniczych i tak dalej. Fotel LOUNGE jest naprawdę bardzo uniwersalny i będzie się znakomicie prezentował bez względu na to, jakie okaże się jego otoczenie. Przyciąga spojrzenia, wyglądając majestatycznie i podnosząc ogólną stylistykę wnętrza.

fotel lounge inspirowany eames ideal design

Fotel zapewniający komfort

Jak wspomniano na początku, fotele nie tylko powinny się świetnie prezentować w danym wnętrzu, ale przede wszystkim powinny być ergonomiczne. Każdy szef, pracownik i odpoczywający będzie zadowolony z modelu LOUNGE. Fotel zapewnia bowiem wielki komfort i stanowi świetne podparcie zarówno dla kręgosłupa, jak i dla całego ciała. Podpórka pod odcinek piersiowy, pod szyję, pod łokcie – a także podnóżek, tworzący z fotelem zestaw i pozwalający wygodnie się w nim wyciągnąć… Wszystko to oznaki naprawdę dobrze zaprojektowanego mebla! Fotel pasuje do wszystkich wnętrz o nowoczesnym charakterze, a z uwagi na swój projekt pozwala nie tylko wygodnie, intensywnie pracować, ale i odpoczywać jak należy! Można nawet uciąć sobie w tym fotelu krótką drzemkę w ciągu dnia. Komfort zapewnia nie tylko odpowiednie rozplanowanie całości, lecz również użyte do jego produkcji materiały. Szczególnie włosa skóra to przyczyna wygodnego siedzenia w fotelu!

fotel lounge designerski premium ideal design

Fotel dostępny dla każdego

Fotel LOUNGE jest z łatwością dostępny w sklepie internetowym www.idealdesign.pl. Z naszej strony gorąco zachęcamy do jego zakupu, ponieważ nie tylko doskonale wygląda, ale i jest naprawdę szalenie wygodny! To reprezentacyjny mebel – designerski, nowoczesny, stylowy. Przypadnie do gustu każdemu!