Wnętrza

Kolekcja Wilton producenta Customform – klasyka w nowym wydaniu

Customform to meble, o których trudno zapomnieć! Znakomite, wygodne w użytkowaniu, stylowe, pasujące do każdego wnętrza, nowoczesne. Ich zalet jest tak wiele, że trudno byłoby wymienić je wszystkie. Wśród produktów tej marki można znaleźć te bardziej klasyczne oraz te bardziej zwariowane – wszystkie są jednak oryginalne i wszystkie na pewno znajdą swoich fanów. Wśród produktów tej marki ostatnio naszą uwagę zwróciła kolekcja Wilton – bardzo szykowna, intrygująca, a jednocześnie na tyle prosta w formie, że świetnie pasuje do współczesnych wnętrz, urządzanych czy to w stylu skandynawskim czy nowoczesnym. Przedstawiamy produkty z tej kolekcji, które szczególnie przypadły nam do gustu!

krzesło wilton chair 98 customform ideal design

Krzesło WILTON CHAIR 98

Designerskie, nowoczesne meble to nie tylko szafki czy stoły, ale także i krzesła – które muszą być jednocześnie funkcjonalne i wygodne. Krzesło tapicerowane WILTON spełnia te 2 ważne warunki, więc sprawdzi się tak w jadalni, jak i w salonie, w sali konferencyjnej, w gabinecie, a także w kuchni. Tak naprawdę jest to oczywiście mebel uniwersalny – tym bardziej, że kolor tapicerki można wybierać samodzielnie, dostosowując ją do reszty użytych w pomieszczeniu rzeczy. Krzesło podbije każde serce, dzięki swojemu wysokiemu oparciu, miękkiemu siedzisku, jak też wysokiej trwałości. Należy też dodać, że i użyte drewno może być różne – klient zamawiający produkt wybiera wszystko przed zamówieniem. To meble do salonu i ogólnie do użytku prywatnego, ale również do miejsc użyteczności publicznej – w dodatku produkowane w Polsce.

kolekcja wilton marki customform ideal design

Fotel WILTON ARMS 84

Dopełnieniem krzeseł z kolekcji WILTON są również fotele – bardzo wygodne i świetnie prezentujące się w każdym salonie czy gabinecie. Na pewno okażą się niezawodne w pomieszczeniu z kominkiem, jako wyposażenie kącika kawowego, czy jako dodatek do nowoczesnej sofy z tej samej serii. Te polskie meble są bardzo eleganckie i proste w swojej formie – a jednak posiadają jakiś charakterystyczny rys, który je wyróżnia. To produkty, które na pewno nie będą nachalnie rzucać się w oczy, lecz dopasują się do reszty pomieszczenia, a wysoka klasa użytych materiałów to gwarancja ich wytrzymałości i możliwości długiego użytkowania.

krzesło wilton chair customform ideal design

Krzesło tapicerowane WILTON CHAIR

Ogólnie rzecz biorąc krzesła WILTON można zamawiać z 4 grup tapicerek – o różnych, przyjemnych barwach. Wszystkie są dokładnie zaprezentowane i dostępne przy zamówieniu, dlatego każdy człowiek może z czystym sumieniem wybrać to, co będzie dla niego najbardziej odpowiednie. Można się zdecydować nawet na fotele w kratkę – przypominającą modną, wykorzystywaną na przykład na płaszczach. Takie meble we wnętrzu sprawdzą się doskonale, a i usiąść będzie w nich wyjątkowo przyjemnie! Cała kolekcja to nie tylko nowoczesne krzesła i fotele, lecz również hokery oraz ławki. Można zamówić tylko jeden przedmiot, można całą serię, a można i całą kolekcję – tym samym wypełniając nią większość pomieszczeń, a już na pewno salon i jadalnię.

ławka wilton bench customform ideal design

Ławka WILTON BENCH

Przedstawiamy wszystkim stylową ławkę, pasującą do foteli oraz krzeseł, które zostały już wcześniej zaprezentowane. Ławka jest bardzo nowoczesna, z drewnianymi nóżkami, z wygodnym siedziskiem i oparciem, i – podobnie jak pozostałe produkty – może zostać dobrana do konkretnego wnętrza. Jest bowiem dostępny szeroki wybór tapicerek, w związku z czym i sama ławka dostępna jest w różnych kolorach czy wariantach. Także i drewno może być ciemniejsze lub jaśniejsze. Ławka jest bardzo wygodna i przyda się także jako samodzielny produkt (na przykład do poczekalni).

Gdzie kupić meble?

Kolekcja WILTON od Customform jest dostępna na stronie internetowego sklepu www.idealdesign.pl. Sprawdzicie tam jakie tapicerki są dostępne, jakie drewno najbardziej wam się podoba, oraz jakie wymiary posiadają meble. Przede wszystkim można zamówić dane produkty – które my gorąco polecamy! To designerskie, nowoczesne meble, które sprawdzą się idealnie we współczesnych wnętrzach!