Wnętrza

Malo Design – doświadczenie w aranżacji wnętrz

Malo Design działa na polskim rynku już przeszło 14 lat – nic dziwnego, że tak doskonale zna potrzeby polskich klientów, a jednocześnie nie żyje przeszłością, lecz patrzy w przyszłość, jak każda nowoczesna firma. Współpraca z architektami, projektantami, wiedza o potrzebach, modzie – wszystko to wpłynęło na sposób projektowania Malo Design. Firma znakomicie sobie radzi w branży aranżacji wnętrz. Stale zyskuje nowych klientów, co najlepiej świadczy o znakomitym wykonywaniu przez nich swojej pracy. My chcemy polecić wszystkim czytelnikom Malo Design, ponieważ jest to wyjątkowo nowoczesny producent, a jego wyroby doskonale sprawdzą się jako meble do salonu, sypialni, ale także meble do wyposażenia biur, czy też innego typu firm. Możemy również śmiało powiedzieć, że wszystkie elementy, jakie przedstawimy w dalszej części tekstu są wyjątkowo wygodne! Wiemy o tym świetnie, ponieważ mieliśmy okazję sprawdzić! Jeśli zaś ktoś będzie zainteresowany zakupem, to co ciekawsze przedmioty tej polskiej marki można znaleźć na stronie sklepu Ideal Design, jaki znajduje się na stronie www.idealdesign.pl!

krzesło szkielet ideal design

Meble polskie jakich mało

Jakich produktów najchętniej poszukuje typowy Polak i Polka? Takich, które z jednej strony będą nowoczesne, funkcjonalne i ładnie wyglądające, ale z drugiej nie będą przesadnie ozdobne. Prawda jest taka, że dobry smak wymaga odpowiedniego dobrania do siebie podobnych, nowoczesnych elementów, a nie każdy człowiek ma czas oraz fundusze, żeby to pieczołowicie zrobić! Jeśli zatem chcemy znaleźć coś pasującego do różnych rodzajów wnętrza, bez konieczności większej zmiany wystroju, Malo Design dysponuje licznie takimi elementami!

fotel alabama z podnozkiem ideal design

Nowocześnie i z klasą

Dobry gust wymaga, żeby we współczesnych wnętrzach tak dobrać do siebie przedmioty, aby doskonale się ze sobą komponowały. Szukając krzeseł, stolików czy fotelów, zwracamy uwagę  nie tylko na ich wygląd i komponowanie się z przestrzenią, ale i wygodę, która jest przecież arcyważna. Ogłaszamy więc, że wszystkie fotele i krzesła jakimi dysponuje Malo Design są naprawdę wygodne i miło w nich siedzieć. Fotele są tak przytulne, że można w nich zasnąć! Zapadamy się w nich jak w świecie snów i możemy zrelaksować po ciężkim dniu, albo w wolnej chwili. Tego typu elementy powinny trafić więc na przykład do sal odpoczynku, jakie coraz częściej organizowane są w wielkich firmach. Sprawdzą się w salonie, albo w sypialni, gdzie przecież wszyscy odpoczywają, nabierając sił przed wyzwaniami kolejnego dnia.

designerski fotel malabo ideal design

Wybrane produkty Malo Design

Zachwyciło nas wiele elementów, wykonanych przez Malo Design – ale kilka z nich naprawdę szczególnie! Pierwszy jest wyjątkowy fotel MALABO, którego forma jest jak najbardziej nowoczesna, a jednocześnie nawiązuje do klasycznych rozwiązań. Oparcie jest specjalnie sprofilowane, a siedzisko głębokie, co pozwala na możliwie największy relaks. Siedzisko fotela tapicerowane jest wysokiej jakości materiałem w kolorze niebieskim, a zewnętrzną część pokrywa szary materiał ze wzorem w heksagony. Warto zapamiętać ten produkt, ponieważ doskonale wpisuje się we wnętrza zaaranżowane w najpopularniejszym obecnie, skandynawskim stylu. Nawiązuje do natury swym kolorem, jest dość prosty i klasyczny, posiada drewniane elementy – wszystko, czego w tego rodzaju wnętrzach potrzeba! Kolejny produkt, który wyjątkowo nam się spodobał to fotel ALABAMA z podnóżkiem oraz krzesło SZKIELET lub taboret z tej samej serii, które można zestawić w całość z podobnym stołem. To meble drewniane z najwyższej półki, których intrygująca forma znakomicie podniesie czar każdego wnętrza. Futurystyczny wygląd przyciąga spojrzenia, a jednocześnie produkty są bardzo stabilne, co jest przecież bardzo istotne. Jeśli ktoś myśli aktualnie nad zakupem podobnego zestawu do salonu czy biura, nie powinien się dłużej wahać!