Wnętrza

YoungDECO – polski producent, światowe pomysły

Na naszym blogu często prezentujemy najciekawsze – naszym zdaniem – produkty meblowe, czy też opisujemy ich producentów. Ten tekst powstał z myślą o promocji YoungDECO – firmy, która bardzo nas ostatnio zachwyciła. Jeden z atutów to z pewnością fakt, że jest to polski producent. Tworzy przede wszystkim lampy, biurka i regały, jednak wszystko na naprawdę wysokim poziomie – prawdziwie światowym. Polscy producenci niejednokrotnie pokazali zresztą, że potrafią projektować i wykonywać naprawdę doskonałe rzeczy, które mogłyby się znaleźć w salonach na całym świecie. YoungDECO zresztą tworzy meble, które mogą z powodzeniem trafić także i do sypialni, pokojów dziecięcych, albo do gabinetów. W artykule nieco o nich opowiemy – prezentując też produkty, które nas szczególnie urzekły. Wszystkie można znaleźć na www.idealdesign.pl – jeśli zatem ktoś będzie zainteresowany, każdy element może zamówić właśnie tam.

YoungDECO–polski-producent-swiatowe-pomysly

Fantazyjne regały

Trzeba przyznać, że fantazja i dobre pomysły to cechy szczególne projektantów z YoungDECO. Wśród produktów tej marki można znaleźć zarówno te o bardziej klasycznej formie, jak i te bardziej oryginalne, które sprawdzą się w domu każdej wesołej osoby. Nas najbardziej urzekł regał przypominający namiot indiański – nosi on zresztą słuszną nazwę TIPI. Regał jest w kształcie trójkąta, ze zmniejszającymi się ku górze półkami. Można na nich ułożyć dziecięce zabawki, albo książki nastolatka. Może też stanowić wspaniałe dopełnienie gabinetu, czy też kącika czytelniczego.

regal-tipi-youngDECOregal-drabinka-scandi-youngDECO

To jednak nie jest jedyny regał warty zainteresowania. Zwróciliśmy uwagę również na regał DRABINKA SCANDI. Kolekcja SCANDI to seria mebli wykonanych z drewna. Prezentowany mebel jest niepowtarzalny, ale jednak pasuje do innych mebli z tej kolekcji – mogą tworzyć wspólnie zgraną całość. Mogą też jednak zawsze występować oddzielnie – regał przypominający drabinkę na pewno znalazłby dla siebie indywidualne miejsce. Gdzie? Tak w spiżarni, jak i w kuchni, w salonie, albo w pokoju dziecięcym. Tak naprawdę wszędzie – tym bardziej, że możliwy jest wybór koloru, jaki będzie posiadał. Można zdecydować się na różne odcienie szarego, ale także i na kolor biały, czerwony, różowy, niebieski (różne odcienie, w tym mięta) oraz granatowy. Dzięki temu, że wybór jest tak duży, możliwe jest dostosowanie regału do potrzeb konkretnego miejsca. Wymieniony wcześniej regał TIPI również zresztą może być wykonany w różnych kolorach – dostępna paleta barw jest taka sama. Można nawet wymieszać ze sobą kilka kolorów, dzięki czemu powstanie rzecz jeszcze bardziej unikalna.

lampa-trojnog-elegance-youngDECOlampa-na-stolik-elegance-youngDECO

Designerskie lampy

Meble polskiego producenta to nie tylko piękne i pożyteczne regały, ale również i nowoczesne biurka oraz designerskie lampy. Jakkolwiek biurka i komody są naprawdę urzekające, tak jednak chcemy poświęcić resztę artykułu lampom, które są wprost wspaniałe! Wyglądają solidnie, a jednocześnie jakby zostały przeniesione ze świata bajek wprost do rzeczywistości. Można zdecydować się na przykład na lampę TRÓJNÓG MADE BY COLORS, czy SCANDINAVIAN (również na trzech nogach), które można ustawić w rogu pokoju, żeby elegancko oświetlały każdą przestrzeń, ale również i na mniejsze lampy, przeznaczone do ustawienia na stoliku. Doskonałe modele na stolik to na przykład NEW YORK, MADE BY COLORS, SCANDINAVIAN, albo ELEGANCE (ta ostatnia do nieco bardziej wyrafinowanych wnętrz).

lampa-trojnog-new-york-youngDECObiurko-scandi-youngDECO

Można jednak zdecydować się również i na lampy podwieszane – podobnie jak dwa poprzednie typy, tak i one będą stanowiły doskonałe dopełnienie dla mebli drewnianych tej marki. Świetne są na przykład lampy SIMPLE MADE BY COLORS, SIMPLE ELEGANCE lub SIMPLE SCANDINAVIAN. Lampy mogą służyć jako kinkiet, ale również jako lampki nocne nad łóżko. Dostępne są też różne rodzaje kloszy, więc klienci mają ogromne pole do wyboru. Meble drewniane YoungDECO są naprawdę warte polecenia, dlatego robimy to bez cienia wątpliwości! Wszystkie można znaleźć na stronie www.idealdesign.pl, dlatego zainteresowani powinni zajrzeć pod ten adres i zapoznać się dokładniej z ofertą.